2009 YILININ SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Aralık 2, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

2009 YILININ SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kemer Belediye Meclisi 2009 yılının son oturumunu gerçekleştirdi

Kemer Belediye Meclisi, 2009’un son oturumu olan Aralık toplantısını gerçekleştirdi. Toplam 12 maddelik gündemle gerçekleşen oturumda Kemer giriş-çıkışını yeniden düzenleyecek yol çalışması ile ilgili gündem maddesine geçildiğinde, Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bu konu üzerinde çok düşünüp en iyisini yapmaya çalıştık. En doğru çalışmanın şu anda gündemimizde olan çalışma olduğunu gördük. Bu projenin devamı var. Palmiye Tatil Köyü’nden çıkan turisti yürüyerek, güvenli bir şekilde Kemer merkezine gelip geri dönmesini sağlayacağız” dedi.

Kemer’in Almanya’ daki kardeş kenti Schwabach’tan davet alan Başkan Gül’ün yurtdışı izni de meclis kararı ile oylanırken, bu gezi için Başkan ödenek istemezken, masrafları kendi bütçesinden karşılayacağını açıkladı. Başkan Gül, oturumun 2009’un son oturumu olduğunu anımsatarak yaptığı konuşmada, “İyi bir çalışma yılı geçirdik. Personelimizde bizim tasarruf tedbirlerimize destek verdi.

Bu yılı ‘borç ödeme ve planlama’ ile geçirdik. İnşallah 2010’un ilk oturumundan itibaren vizyona yönelik projelerin konuşulduğu meclis oturumları gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

BASIN SERVİSİ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari