AÇILIŞINI ÜNLÜ TURİZMCİ FETTAH TAMİNCENİN YAPTIĞI FASHİOH HOUSE KEMERDE HİZMETE GİRDİ

Temmuz 21, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

AÇILIŞINI ÜNLÜ TURİZMCİ FETTAH TAMİNCENİN YAPTIĞI FASHİOH HOUSE KEMERDE HİZMETE GİRDİ

ANTALYA VE KEMERİN YETİŞTİRDİĞİ ÜNLÜ  İŞADAMLARINDAN BÜLENT TURAN VE ORAL KURŞUN UN BİRLİKTE AÇTIKLARI FASHİON HOUSE ŞEÇKİN DAVETLİLERİN KATILDIĞI PARTİYLE HİZMETE GİRDİ.

Yıllardır Kemerde İmitasyon mal satışından dolayı turist şikayet eder ve marka garantili ürün bulmakta zorluk çekerdi. Kemerde bu eksikliği gören başarılı işadamlarından Bülent Turan ve Oral Kurşun bu eksikliği görerek Kemere yakışır bir mağaza açarak Kemere ünlü markaları getirerek Turizmin hizmetine sundular. Kemer Akdeniz Caddesi Migros karşına açılan mağazada dünyaca ünlü birbirinden eşsiz Giyim, aksesuar, gözlük, ayakkabı, canta çeşitleri yer alıyor.
Prada’dan Chanel’e dünyanın en iyi markalarının tek bir mekânda buluştuğu Kemer FASHION HOUSE, muhteşem bir defile ile kapılarını açtı. Şah Medya Reklam& Organizasyon tarafından gerçekleştirilen açılışa, iş dünyasından ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı. Açılış kurdelesini, Rixos Otelleri yönetim kurulu başkanı Fettah Tamince, Titanic Otel sahibi işadamı Mehmet Aygün ve Fashion House firma sahibi Bülent Turan birlikte kestiler. Devlet Senfoni Orkestrasının klasik müzik dinletisi eşliğinde alışveriş keyfini yaşayan konuklar, daha sonra Antalya’nın en iyi mankenleri ile dünya markalarının buluştuğu yeni sezon kreasyonlarını muhteşem bir defile ile izlediler. 
Açılışa, Vogue Otel’den Turan Avcı, Akay Tur ‘dan Ethem Okudur, Rixos Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Artukaslan, Tez Tur’dan Levent Aydın, Kaya İnş. grubunun sahibi Sami Kaya, Birce Tour’dan Fikri Kaplan, Meder Otel Sahiplerinden Serdar Erim ve Bülent Güllü Kemere yatırım için gelen Hüseyin Küçükoğlu, Seret in Sahibi Kenan Tunç , Sır inşaat ve Argos kuyumların ortağı Salih Sır , Orion deri sahibi Gürsel Öğütken , Sadaeiş kuyumçuluk Sahibi Mehmet Akın , Turan Halıcık ve Gloria otellerinden Levent Turan , Sungate Rixos Genel Müdürü Cem UZAN, ve FASHİON HOUSE Ürün Müdürü Hasan Korkmaz gibi birçok otel ve acente sahibinin yanı sıra Kemer’de tatil yapan birçok turist katıldı. Firma sahibi Bülent Turan organizasyon yetkililerine ayrı ayrı teşekkür etti.

FASHİON HOUSE Yİ KEMER AÇAN İŞADAMI BÜLENT TURAN “KEMER TURİZMİNE KATKIDA BULUNDUĞUM İÇİN MUTLUYUM ” DEDİ.

1994 Yılından bu yana Kemer Turizmine hizmet ettiğini dile getiren Turan “ amacımız kaliteli turiste kaliteyi sunabilmektir. Bunun eksikliğini Kemerde hep yaşadık.Niçin imitasyon mal satılsın ki Kemerde Kemer bir dünya tatil Şehri bir marka ve bu markayı markalarla ön plana çıkartmamız gerekiyor.Bunun için ben ortağım hiç fedakarlıktan kaçınmadık.Bu mağazayı bu ekonomik zorlu koşullarda açtık.Çünkü Turist mal alırken markayı göz önünde bulunduruyor ve garantisine inandığı zaman alışverişini gönül rahatlığı ile yapıyor.Bizde bu düşünce içersinde böyle bir mağaza açtık.” dedi.

“FASHİON HOUSE MAĞAZA ZİNCİRİ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Diyen Bülent Turan “ ilk mağazamızı Kemerde açtık beklentilerimiz çok üstünde bir ilgi ile karşılaştık, Turistte kaliteyi sunduğunuzda beklentileriniz gerçek oluyor bunun için FASHİON HOSUE ların devamı olacak olan mağazalar zincirini öncelikle Side Manavgat Kavşağına seneye açıyoruz, daha sonra Belek ve Lara bölgelerine de yayılarak büyümeyi hedefliyoruz dedi. 
 
KEMERİN NA-MI DEĞER HALICI BÜLENTİNİ 
KISACA TANIYALIM..!

1967 İstanbul doğumlu olan Bülent Turan Hayat üniversitesi mezunu öyle ki 9 yaşında İstanbul Kapalı çarşıda ticari hayata atılan Turan 1994 Yılında Kemeri keşfetmiş.Bundan sonrası ise tam bir yükseliş ve başarı mucizesi..Halı sektöründe işe Başlayan Turan şuan da Moskavadan Kemere bir çok iş yerinde 150 kişiye iş imkanı verirken inşaat ,Halı, Kuyum , Deri , Restaurant , butik shop ve kozmetik alanında faaliyet gösteren bir çok iş yerinin de sahibi durumunda.Geçtiğimiz yıllarda Rusya’da yatırımlara imza atan Bülent Turan Suna hanımla birlikte Kızları Büşra ile birlikte mutlu bir yaşam içindeler.

http://www.kemerhaber.com/guncel/2922-FASHION-HOUSE-ACILDI.html

 • Netinial Internet

Yorumlar

“AÇILIŞINI ÜNLÜ TURİZMCİ FETTAH TAMİNCENİN YAPTIĞI FASHİOH HOUSE KEMERDE HİZMETE GİRDİ” adlı makaleye 2 yorum yapilmis
 1. Rafiye dedi ki:

  Lütfen editör arkadaşımız bu haberi tekrar okusun.Tamam bazı hatalar olabilir.Ama bu kadar da yazım kuralı ihlal edilmez ki!Sanki yazım kurallarını ihlal etmek için büyük bir çaba harcanmış.Lütfen çok rica ediyorum.Haberleri sitenize koymadan önce son bir kez daha okuyun.

 2. admin dedi ki:

  Sevgili Rafiye;
  Bu haberimiz mail adresimize http://www.kemerhaber.com sitesinden girmiştir.
  Bu durumda yazının içeriğine müdahil olmamız mümkün değildir.
  Geldiği gibi yayımlamak veya hiç yayımlamamak gerekiyor.
  Yine de bu vesile ile bile olsa yorumunuzu aldığımız için mutluyuz.
  İsterseniz ve düşünürseniz fikirlerinizi, yazılarınızı sitemizde yayımlamaktan mutluluk duyarız.
  Sevgi ve saygılarımızla…

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari