AHU AYSAL ANAOKULUNA ANLAMLI ZİYARET

Şubat 2, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

AHU AYSAL ANAOKULUNA ANLAMLI ZİYARET

Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürü Remzi İnanlı’dan  Göynük Ahu Aysal Anaokulu’na anlamlı ziyaret.

Genel Müdür İnanlı’nın hafta sonu gerçekleştirdiği ziyarette Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer
Anaokulu Müdürü Ayşe Özbilen, Şube Müdürü Mehmet Emin Şahin ile Ahu Aysal Anaokulu Müdürü Derya Yıkılmaz da hazır bulundular.

Ahu Aysal Anaokulunu gezerek Müdür Derya Yıkılmaz’dan okul hakkında ki genel bilgileri alan Genel Müdür İnanlı, ilk olarak açılışında bulunduğu anaokulundaki gelişimi son derece iyi bulduğunu belirterek ‘açılış için geldiğimde de ifade ettiğim üzere, Ahu Aysal Anaokulu okul öncesi eğitim kurumları arasında Türkiye genelinde önemli bir yere sahip. Okulun şu an ki durumu ve gelişimi çok iyi. Emeği geçen herkesi kutluyorum.’ Dedi.

Eğitimciler bir araya gelince konu da eğitim oldu.
Göynük’ün eğitim konusunda gelişimini ve Göynük Belediyesinin Belde eğitimine katkılarını Genel Müdür Remzi İnanlı’ya değerlendiren Başkan Topaloğlu ‘ okul öncesi eğitimi bizim için en öncelikli konuların başında geliyor.

Göreve geldiğimiz ilk yıl hayırsever yatırımcımız Ahu AYSAL’ın desteği ile Beldemiz için hayati önem taşıyan okul öncesi eğitiminde önemli mesafe aldık. İlk Öğretim Okulumuz için de hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak kurumu gerek fiziki gerekse teknik donanımı itibariyle ileri standartlara taşıdık. Lise ve dengi okullara Kemer’de devam etmekte olan öğrencilerimizin okul servislerini üstlendik.

Öğrencilerimize üniversiteye hazırlık kursu imkânı sunduk. Eğitime sağlanan her olanak karşılığı başarı olarak geri dönüyor.

Bunu üniversite sınavında başarı oranı %10–15 iken verdiğimiz kurs olanağı ile % 57 gibi yüksek bir başarı oranı yakalanmasında görüyoruz. Göynük gibi mütevazı bir beldenin eğitim ile anılması ve 720 öğrencinin eğitim göreceği Anadolu Öğretmen Lisesi ve 300 öğrencinin eğitim göreceği Akdeniz Üniversitesi Aşçılık Fakültesi gibi önemli eğitim
kurumlarının Beldemizde gerçekleşecek olması son derece gurur verici.’ Diyerek Göynük’te eğitime verilen değeri ve ulaştığı kaliteyi vurguladı.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari