AKAYDIN HOCA’MIZA AÇIK MEKTUP (Hocam… CHP’yi bitirdiniz!..)

Ağustos 31, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

AKAYDIN HOCA'MIZA AÇIK MEKTUP (Hocam… CHP’yi bitirdiniz!..)

Hocam, sizin basiretiniz mi bağlandı?.. Yoksa yaşlandınız da farkında mı değilsiniz?.. Basit ve getirisi olmayan bir park için, hem kendinizi hem partinizi bitirdiniz!.. Halka hizmeti benimsemiş bir tıp profesörü olarak, kasaba fedaisi olmaktan öteye geçemeyecek (militan özentisi) kişilerin oyununa geldiniz!..

Bunca yıllık emekleriniz boşa gitti Hocam! Ekibinizi oluştururken biraz daha dikkatli davransaydınız, bunların hiç birisi başınıza gelmeyecekti. Ne güzel de Belediye Başkanı olurdu sizden Hocam. Tüh… Yazık oldu!

Aslında siz iyi bir insansınız!

Keşke ilk karşılaşmamız daha farklı olsaydı hocam. Baş başa kalabilsek ve her şeyi tüm detaylarıyla konuşabilseydik. Hiç değilse projelerimizi anlatacak zamanı olsun bulabilseydik. Provoke edilmeseydik mesela.

Saçma sapan (!) kişiler orada hiç olmasaydı da diyalog kurabilseydik. Belki de tüm bunların hiç birini yaşamayacaktınız. Empati yapma keyfini de kaçırdınız hocam! Oysa siz bu değilsiniz. Ne büyük talihsizlik değil mi? Komutan iyi ama… Ordu pert!

 Organize suç örgütü!

Hocam, bu cümleyi yakında daha çok duyacaksınız!.. Şimdiden alışsanız iyi olur! Çünkü bu, sosyal hayatta hiç bir yer edinemeyen, ticari bir başarısı olmayan ve son olarak bir de şansımı siyasette deneyeyim diyen yakın çalışma arkadaşlarınızın size bir bonus’u!  Sizi kullandılar Hocam!..

İkbal uğruna, kırk yıllık emeğinizi ve onca kurtardığınız canı merdiven yapıp harcadılar sizi!  Hatırlayın… Üniversite’de o bayrağı oradan indirmeyip sizi nasıl da zor duruma düşürmüşlerdi?  İşte bunlar, onlar hocam! Acımazlar adama!..

Sapan sizi yoldan saptırdı hocam!

Siz ya çok vefalı, ya da gidip torunlarıyla ilgilenme vakti gelmiş birisiniz! Hala, göz göre göre hukuksuzluk yapan ve yoldan sapan (!) bir insanın arkasında durmaya devam ediyorsunuz. Yol yakınken ve daha başka marifetler ortaya çıkmadan bu gidişata bir son verin hocam.

Sanırım ya fotoğrafın tamamını net olarak göremiyorsunuz… Ya da, öngörünüz zayıflamış! Bu tanker burada durduğu sürece sizi bitiriyor hocam! Ve siz hala bunu görmemekte ısrar ediyorsunuz! Lütfen hocam… Titreyin ve kendinize gelin!

Hala, Hoca’mız olarak kalabilirsiniz Hocam!..

Artık üzmeyin bizi! Hepimiz birer insanız. Beşeriz… Şaşarız! Yol yakınken bu yanlıştan dönün lütfen hocam. ‘’Güneş balçıkla sıvanmaz… Doğru olan daima kazanır… Doğruluktan şaşmayın… Kanun ve nizama karşı gelmeyin…’’ Bunları okul yıllarımızda bize öğreten sizler değil misiniz hocam?

Burada duran bu ’Utanç Tankeri’ sizin gibi bir bilim adamına, bir Profesör’e hiç yakışıyor mu? Bilim bilim olalı böyle zulüm görmedi hocam. Tabi Antalya da!

Çok utanıyoruz!

Hiç değilse, krizden bunalmış olan şu esnafa acıyın. Oynamayın adamların ekmeğiyle. Şu mübarek Ramazan ayında bari yapmayın bu zulmü. Kaldırın artık dükkanlarımızın önüne koydurttuğunuz şu tankeri.

Bu trajikomik durumu turistlere de izah edemiyoruz… Çok zorlanıyoruz hocam! Ülkemiz zarar görmesin ve alay konusu olmayalım diye, bunu yapan Belediye Başkan’ımızın bir Profesör olduğunu da söyleyemiyoruz. Saklıyoruz!.. Çünkü bu olaydan ve bu Utanç Tankeri’nden, ülkemiz ve insanlık adına gerçekten çok utanıyoruz!

 Saygılarımla..

Abdurrahman Bozdaş     ( DÜDEN PARK  –  28 Ağustos 2009 )

www.dudenpark.com
 
www.dudenfalls.com
 
 
0242 324 73 80-79-78

  • Netinial Internet

Yorumlar

“AKAYDIN HOCA’MIZA AÇIK MEKTUP (Hocam… CHP’yi bitirdiniz!..)” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. EMEK dedi ki:

    RAMAZANLA ÖZDEŞLEŞEN GELENEKLERİMİZ ÇOK GÜZEL. BU YIL AÇILAN KARA ALİOĞLU PARKINDAKİ RAMAZAN ŞENLİKLERİ BİR REZALET VE PİSLİK İÇİNDE. SİZ ÜNİVERSİTEYİ DE BÖYLE YÖNETTİYSENİZ. BU CHP MUHALEFETTEN KURTULAMAZ…
    YAZIK ANTALYA’YA YAKIŞMAYAN ÇOK ÇİRKİN GÖRÜNTÜLER…

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari