ALMANLAR BİRA, KANYAK ŞARAP, RUSLAR VOTKA VE TEKİLA, TÜRKLER İSE EN ÇOK RAKI YI TERCİH EDİYOR

Şubat 12, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

 ALMANLAR BİRA, KANYAK ŞARAP, RUSLAR VOTKA VE TEKİLA, TÜRKLER İSE EN ÇOK RAKI YI TERCİH EDİYOR

Kemer/Göynük Majesty Mirage Park’ın Barlar Şefi Musa Köse, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerin içme kültürlerini araştırarak, gelen konuklara nasıl bir hizmet sunabileceklerini, geçmişteki tecrübeleri ile birleştirerek hizmet anlayışlarını ortaya koyduklarını söyledi.

Köse, “Yurt dışından gelen misafirlerimizin içme kültürlerini araştırarak, o insanlara nasıl bir hizmet sunabilirizi, geçmişteki tecrübelerimiz ile de birleştirerek hizmet anlayışımızı ortaya koyuyoruz. Gelen misafirlerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermeye çalışıyoruz.

Almanlar özellikle bira, kanyak ve şarap ağırlıklı içkileri tercih ediyorlar. Ruslar daha çok sert olan votka ve tekilayı tercih ederken, Türkler ise en çok rakıyı tercih ediyorlar.”dedi.

1996 yılından bu yana Türk turizmine hizmet ettiğini söyleyen  Majesty Mirage Park’ın Barlar Şefi Musa Köse , “ 1975 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde doğdum. Okul hayatımın liseye kadarki bölümünü Adana’da geçirdim. 1996 yılında Anadolu Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu’nu bitirerek Antalya’ya staj için geldim. 1996 yılında ilk başladığım yıllarda yarım pansiyon vardı. Her şey dahilin gelmesi ile hem servis, hem de hizmet kalitesi biraz düşmesine rağmen, turizmin içindeyiz.

1996 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Turizm ve Otelcilik bölümünü bitirdikten sonra, Antalya’da Göynük Magic Life otellerinde 4 yıl, yine Magic Life’nin Kiriş’teki otelinde de 2 yıl çalıştım. Ardından Göynük Mira Del Mar otelde 1 yıl, Belek Antbel Otel’de 1 yıl, Kiriş Alinda Beach’de 1 yıl, Adana İnci Otel’de 8 ay çalıştıktan sonra son 5 yıldan bu yana da Göynük Majesty Mirage Park’ta turizme hizmet veriyorum. Halen kış sezonu olduğu için az bir personel ile hizmet ediyoruz.

Şu anda otelimizde disco ile beraber 3 barımız açık ve 9 personel ilen iyi hizmeti verdiğimize inanıyorum. Yazın bar sayımız artıyor. Aktivite barlarımızın da hizmete geçmesi ile yazın 30’u aşkın personelimiz ile gelen konuklarımızın rahatı için çalışıyoruz.”diye konuştu.

Halil Öncü- KEMER

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari