ANTALYA DA İNTERNET HABERCİLİĞİNİN YENİ ADRESİ

Ocak 5, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

ANTALYA DA İNTERNET HABERCİLİĞİNİN YENİ ADRESİ

İnternet haberciliğinin yeni adresi; www.sekizsayfa.com

Teknolojinin ilerlemesi ile haber alma şeffaf bir hale geldi. Önceleri haber denince akla gelen gazete, televizyon ve radyonun yanına internette eklendi. Öyle ki artık bırakın günlük haber akışını saatlik hatta dakikalık haber akışı insanların bilinçaltına yerleştirildi.

Buna bağlı olarak medyada kullanılan ‘bayat haber’ tabiri bile değişti. Birkaç gün bekleyen habere bu yakıştırma yapılırken günümüzde internete 2 saat sonra düşen haber ‘bayat haber’ kategorisinde değerlendirilmeye başlandı.

Bu durum internet haberciliğinin önemini anlatmaya yeter de artar bile. Bu düşünce çerçevesinde kurulan www.sekizsayfa.com internet sitesi ‘Gazetecilik Meslek Etiği’ne uyma sözü veriyor.

www.sekizsayfa.com, siteye adını veren, ‘Araştırma, Eğitim-Kültür, Politika, Medya, Okur Köşesi, Güncel, Sektör’ başlıklarında haber ve araştırmalarını yaparak okuyucunun beğenisine sunuyor. Çıkar kaygısından uzak, belirli çevrelerin tetikçiliğini yapmayan sadece işini yani halkın ‘doğru haber almasını’ sağlayan www.sekizsayfa.com, çalışmalarını bu eksende sürdürüyor.

www.sekizsayfa.com, yazılarında anlam karışıklığı yaratmamaya ve Türkçe’yi en iyi şekilde kullanmaya özen gösteriyor. Yerelsellikten ulusallığa giden yolda sağlam ve dikkatli adımlarla ilerleyen internet haber sitesi www.sekizsayfa.com, artık yayında.

Doğru ve güvenilir habere ulaşmak için hemen şimdi tıklayın.

www.sekizsayfa.com

HOŞ GELDİNİZ, BAŞARILAR DİLERİZ

ekemer.com Ailesi

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari