ANTALYA MHP DE DEVİR TESLİM

Ağustos 13, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

ANTALYA MHP DE DEVİR TESLİM

 Milliyetçi Hareket Partisi il binasında eski ve yeni Milliyetçi Hareket Partisin il başkanları ve yönetim kurulu üyeleri devir teslim töreninde bir araya geldiler. Devir teslim töreni karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde gerçekleşti.

Törende ilk önce söz alan eski Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Aydın Yeşilyurt kongrenin güzel bir ortamda geçtiğini  , kongreyi Ali Adnan Kaya ve ekibine karşı kaybettiği için mutlu olduğunu , yaklaşık olarak 15 senedir kendisi ile beraber bu çatı altında siyaset yaptıklarını ve yeni il başkanımızın önümüzdeki süreçte çok başarılı olacağına inandığını belirtti. Kendisinin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da siyasetin içinde yer alacağını ve Milliyetçi Hareket Partisi nin başarısı için üzerine düşen görevleri eksiksiz olarak yerine getireceğini bildirdi.

Bunun üzerine söz alan Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Ali Adnan Kaya , Aydın Yeşilyurt a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Aydın beyin Antalya siyasetinde her zaman olması gerektiğini ve kendisinin de Aydın bey ile ilişkilerine devam edeceğini ve tecrübelerinden faydalanacağını bildirdi. Kongrenin tüm Antalya halkına göstermiş olduğu gerçeklerin üzerini çizen Ali Adnan Kaya sözde demokrasi diyen partilerin yapmış oldukları kongrenin Antalya halkının belleklerinde olduğu ve Pazar günü yapılan kongrenin demokrasi diyenlere gerçek demokrasinin 4 adayla yapılan kongrenin örnek olması gerektiğinin altını çizdi.

Devir teslim töreninde yeni yönetim anlayışı ve partinin bu günden sonra izleyeceği politikaları da anlatan il başkanı Ali Adnan Kaya , Antalya nın , Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet BAHÇELİ ve kendileri için çok önemli bir yeri olduğunu , hedeflerinin genel seçimlerde Antalya da 1. parti , Türkiye de Başbakan Sayın Dr. Devlet Bahçeli olacağını belirtti.

AYIŞIĞI

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari