ARINÇ TAN EMİNE AYNA YA YARATIK BENZETMESİ

Aralık 22, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

 ARINÇ TAN EMİNE AYNA YA YARATIK BENZETMESİ

İzmir’de partililere konuşan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kapatılan DTP´li Emine Ayna´yı kastederek, ‘‘Çok garip bir yaratık Allah akıl fikir versin” dedi.

Arınç dün akşam Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi´nde partililer ile bir araya geldi. Burada açılımla ilgili değerlendirmeler yapan Bülent Arınç, ”Şöyle bir noktaya geldik… İki muhalefet partisi bize karşı. DTP’de o noktaya geldi sonunda. Biz bu işlere karşıyız. Hatta bir kadıncağız var içlerinde – hanımefendilerden özür dileyerek söylüyorum- kahkahalar atarak `açılım bitti’ dedi.

Çok garip bir yaratık, Allah akıl fikir versin. Sonra daha yetmedi, İmralı´dan haber geldi, `Ben de bu açılıma karşıyım sokak hareketlerini başlatın.’ O karşı, bu karşı da onlar nasıl bir araya geldiler ben ona hayret ediyorum. Şimdi karşımızda kimler var…

O var, bu var.. Onlarla hiçbir zaman bir arada olmadığını düşündüğümüz başkaları da var. Bu tarafta biz kaldık, onlar karşımızda bir cephe meydana getirdiler” dedi.

HÜRRİYET

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari