AŞI OLDU, ÖLDÜ

Aralık 2, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

AŞI OLDU, ÖLDÜ

Kocaeli, Derinceli Nizamettin Ergün, domuz gribi aşısı olduktan sonra fenalaştı, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi

AŞI SONRASI FENALAŞTI

Derince Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi üzerinde bulunan Ergün Apartmanı`nda oturan 54 yaşındaki Nizamettin Ergün, arefe gününden bir gün önce Derince Merkez Sağlık Ocağı`na giderek kendisine domuz gribi aşısı yaptırdı.

Ancak arefe günü aniden fenalaştı, yakınları tarafından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırıldı. İki saat boyunca hastanede kalan Ergün, tedavisinin ardından ilaç verilerek evine gönderildi.


HASTANEYE KALDIRILDI

Kurban Bayramı`nın birinci günü tekrar rahatsızlanan evli ve bir kız çocuk babası Nizamettin Ergün yeniden Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Enfeksiyon servisinde 3 gün boyunca tedavi gören Ergün, bayramın 4. günü zatürreye bağlı solunum yetmezliği yüzünden hayatını kaybetti. Ergün`ün ölümü ailesini yasa boğarken, talihsiz adamın cenazesi Derince`de toprağa verildi.


EMEKLİ MAAŞI ALACAKTI

Çenedağ Mahallesi`nin eski muhtarlarından Saadettin Ergün`ün kardeşi olan Nizamettin Ergün, İzmit Belediyesi`nden 1995 yılında ayrıldıktan sonra şoförlük yaparak sigorta primlerini ödemeye başlamıştı. Ergün bir süre önce emekli olmuştu, fakat yaşının dolmasını bekliyordu.

Önümüzdeki ay ilk emekli maaşını almaya hazırlanan Ergün ne yazık ki o günü göremedi. Nizamettin Ergün`ün eşi Tülay Ergün ve kızı Merve cenaze boyunca gözyaşlarına boğuldu.

BİZİM KOCAELİ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari