ATATÜRK CADDESİNDE ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Mart 1, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

ATATÜRK CADDESİNDE ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Araç trafiğinin yoğun olduğu ve bu nedenle artık bozulmaya başlamış olan Atatürk Caddesinde altyapı işleri hızla devam ediyor. Su borularının değişiminden sonra hızla taş döşenmeye başlanacak olan caddenin 1 hafta içinde bitmesi bekleniyor.

Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Gül, “yoğun yağışlar nedeniyle kış mevsiminde fazla bir çalışma yapamadık. Ama artık havalar bahar mevsimine döndü. Artık 1 Nisan’a kadar yani turizm sezonu başlayana kadar yapacak çok işimiz var.

Atatürk Caddesi ve Akdeniz Caddesi altyapı çalışmaları biter bitmez 1 hafta içinde yeniden yapılacak. Bozulmuş ve eski taşları yenileriyle değiştireceğiz. Yollarımız yamalı olmayacak. Liman Caddesinde de değişiklikler başlıyor. Yaya geçitlerini ışıklı taşlarla yapacağız. Liman Caddesini de ışıklı taşlarla süsleyeceğiz. Asfaltın bir kısmını keserek alttaki toprağın hava almasını sağlayacağız. Su giderlerini yapacağız.

En önemlisi Liman Caddesinin görüntü ve albenisini artırmak adına Liman Caddesinde havuzlar oluşturacağız. Kemer turizm sezonuna yeni bir çehre ile girecek.” Dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari