BAŞKAN GÜL E ALEVİ VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Mart 18, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKAN GÜL E ALEVİ VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Alevi Kültür Derneği Kemer Şube Başkanı Kamer Bilici Yönetim Kurulu Üyeleri ve Alevi vatandaşlar Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyarete ederek teşekkür plaketi sundular.

Kemer Belediyesi 2010 Ocak Meclisinde Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün meclise havalesi ile meclis gündemine alınan ve Kültür Merkezi için uygun yer tahsisi kabul yönünde karar verilmişti. Bu karar ile Kemerde yaşayan alevi vatandaşların kendi Kültürlerini yaşayabileceği bir kültür merkezi oluşumu alevi vatandaşları tarafından mutlulukla karşılandı.

Alevi Kültür Derneği Kemer Şube Başkanı Kamer Bilici; ‘’İlçeye Cem Evi yapılması için destek vererek bizleri onurlandıran sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Biz Alevi Vatandaşlar olarak bir cem evimizin olmasından dolayı da çok mutluyuz.’’ Dedi

Başkan Gül; Alevi Bektaşi Kültürünün Kemer’de yaşam alanı bulması ve kültürlerin kaynaşmasının sağlanması için Belediye meclisimizce Akdeniz Caddesinde bulunan eski düğün salonumuzu derneğimize tahsis ettik. Kültürlerin paylaşım merkezi olacak bu yer tüm Kemer’e hayırlı olsun. Dedi.

Ziyaret sırasında Kemer’deki çalışmalar hakkında da Alevi vatandaşlara bilgi veren Başkan Gül; Kemer’de turizmi 8 aydan 12 aya çıkarmak için çalıştıklarını, Turizmi çeşitlendirme hedefinde olduklarını belirtti.

Ayrıca Alevi Kültür Derneği Kemer Şube Başkanı Kamer Bilici Başkan Gül’e katkılarından dolayı Teşekkür Plaketi sundu.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari