BAŞKAN GÜL E FEDERASYON FLAMASI

Ocak 28, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKAN GÜL E FEDERASYON FLAMASI

Kemer’de devam Etmekte olan Kemer Cup 2010 Hentbol turnuvasına katılan 14 takımın yetkilileri Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler.

Yapılan organizasyon ve gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Eski Hentbol Federasyon Başkanı Ted Ankara Koleji takım sorumlusu Günal Enseri “Başkanım göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı Takımlar ve burada bulunan arkadaşlar adına çok teşekkür ediyorum. Kemer gerçekten cennet olan bir yer. Havasıyla, oteldeki imkânlarıyla, ulaşımıyla, salonuyla ve belediyenin ilgisiyle çok güzel.

Turnuvaya 14 takım katılıyor. Toplamda 300 kişilik bir gurup. Ama organizasyon o kadar düzenli ki ne otellerden salona ulaşım için ne de salondaki ihtiyaçlar için hiçbir sıkıntı çekmedik. Sizin şahsınızda organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Umarım gelecek yıllarda bu organizasyon uluslar arası bir turnuvaya dönüşecek ve Kemer büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacak.Bize göstermiş olduğunuz yakınlıktan dolayı çok teşekkür ederiz.” Dedi.

Hentbol Federasyonu Altyapı Koordinatörü ve milli hentbolcu Tuncay Eresken ise Başkan Mustafa Gül’e Hentbol Federasyonunun flamasını verirken “burada önümüzdeki yıllarda uluslar arası bir turnuvada yarışmak için bizde ne gerekiyorsa yapacağız. Beklentilerimizin ötesinde bir Kemer ile karşılaştık. Her şey için çok teşekkür ederiz. Hentbol Ligi ikinci yarısında bir maçı burada oynamak için federasyona başvuruda bulunacağız.” Dedi.

Başkan Mustafa Gül “biz sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Benim ilk belediye başkanlığım sırasında Kemer Belediye Spor Kulübü Futbol takımı 1. Lig mücadelesi veriyordu. O zaman Zeytinburnu bizi yenip 1. Lige çıkmıştı. Şimdi aynı mücadeleyi vermek için çalışıyoruz. Voleybol takımımız, bocce takımımız, yat yelken kulübümüz var. Spor her yaşta önemli bir şey. Futbol sahaları yapmak için yerler tespit ettik. 150 dönüm civarı futbol sahası yapacağız.

Tenis kortu için 2 alan belirledik. Kortlar yapacağız. Kemer turizmde 1. Sıradaydı. Şimdi ise 4. Sıraya kadar düşmüş. Tekrar 1. Sıraya çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Turizmde tek yönlü kalmak iyi değil. Spor turizmi, alternatif turizm dalları ile mevcut yapıyı yükseltmek için çalışıyoruz. Meslek liseleri yapılıyor. Üniversitenin bir kolunu buraya getirmeye çalışıyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor.

Amacımız çok yönlü bir turizm kenti yaratmak. Kış aylarında düzenlenen uluslar arası satranç turnuvalarımız var. Koro turnuvalarımız, off-shore yarışlarımız var. Yakın zamana kadar dünya ralli şampiyonası Türkiye ayağını burada yapıyorduk. O yarışı geri almak için çalışmalarımız var. Kemeri bir dünya kenti yapmak için çalışıyoruz. Kemer önümüzdeki dönemde hak ettiği yere tekrar çıkacak. Spora desteğimiz durmadan ve artarak devam edecek.” Dedi.

Kemer Spor Salonunda devam eden Kemer Cup Hentbol turnuvası Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Hentbol severler ile buluşmaya devam edecek.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari