BAŞKAN GÜL ÖĞRETİM YILI BAŞINDA OKULLARI ZİYARET ETTİ

Eylül 24, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKAN GÜL ÖĞRETİM YILI BAŞINDA OKULLARI ZİYARET ETTİ

(Kemer Belediyesi Basın Bölümü) Öğretmene Öğretmenevi, öğrenciye servis müjdesi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 2009–2010 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk gününde ilçedeki okulları ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. Başkan Gül, ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda, öğretmenler için Öğretmenevi, öğrenciler için de sembolik ücretle yararlanabilecekleri servis müjdesi verdi.

ÖĞRETMENEVİ MÜJDESİ

 Başkan Mustafa Gül, bu sabah yeni eğitim öğretim yılına kapılarını açan Kemer Merkez, Mustafa Rüştü Tuncer, Hacı Mehmet Saygın ve Şeker İlköğretim Okullarına ziyarette bulundu.
Ziyaretlerde, okul müdürleri ve öğretmenlerle sohbet eden Mustafa Gül, “Öğretmenlerimiz için Arslanbucak’ta bir Öğretmenevi yapacağız. Öğretmenevimizin, Kemer’de büyük bir eksikliği gidereceğine inanıyorum” dedi.

YILLIĞI 5 TL’YE SERVİS
 

Ziyaret ettiği okullara birer koli çikolata armağan eden Mustafa Gül, belediye olarak satın alacakları 5 otobüsle öğrenci servisleri başlatacaklarını müjdeledi. Yasal olarak ücretsiz taşımacılık yapmanın mümkün olmadığını hatırlatan Gül, sembolik bir ücretle, örneğin yıllığı 5 TL’den öğrenci toplu taşım kartı vereceklerini söyledi.

Başkan Gül, Kemer’deki okulların ihtiyaçlarını karşılamak için ellerindeki bütün imkânları seferber edeceklerini belirtti ve “Gençlerimiz, çocuklarımız, bizim geleceğimiz. Bugün ne yapıyorsak, onlar için yapıyoruz” dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari