BAŞKAN GÜL’E “EN BABA KONUK”

Aralık 9, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKAN GÜL'E

IMG_5030 [1600x1200] [1600x1200]Başkanın amcaoğlu Mehmet Gül’ün de katıldığı ziyarette, emekli komutan Ödağacıoğlu, Başkan Gül’ü yakından izlediğini belirtirken, “Kemer’de başkan olmak zordur. Bunu biliyorum. Ama ta! 25 yıl öncesinde, askerlik sırasında da Mustafa Gül, zor görevlerin adamı olduğunu her fırsatta göstermişti. Allah yardımcısı olsun” dedi.

Yılın büyük bölümünü İstanbul’da geçiren, geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesi Kemer’e dönen Baba İsmail Hakkı Gül ise, “Oğlum, ailemize yakışır şekilde görevini yapmaya çalışıyor. Özellikle devraldığı borçları bu dönemde ödemeye başlaması beni sevindirdi. Kemer en iyisine layıktır. Bunu da Başkan Mustafa Gül sağlar” diye konuştu.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’de, komutanı ve babasının birlikte kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Komutanımın, babamla birlikte ziyarete gelmesi benim için çok önemli. Hayatımdaki iki önemli kişinin aynı anda yanımda olması gerçekten gurur verici bir durum” dedi.

  • Netinial Internet

Yorumlar

“BAŞKAN GÜL’E “EN BABA KONUK”” adlı makaleye 2 yorum yapilmis
  1. Kenan dedi ki:

    İsmail Ağayı, Küçük Ağanın yanında görmek Kemer esnafına moral verdi.

  2. Selami Can dedi ki:

    İsmail amcayı seçimlerden sonra görememek moralimizi bozuyordu. O Kemerin moral kaynağı. Onun olduğu dönemler Kemer için bolluk bereket dolu geçmişti. Gönlümüz Ata toprağına dönmesinden yana. ellerinden öpüyorum

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari