BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ÖĞRENCİ ZİYARETİ

Ağustos 24, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ÖĞRENCİ ZİYARETİ

Geçtiğimiz hafta küçük bir operasyon geçiren Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu üniversiteyi kazanan öğrencileri istirahat ettiği evinde ziyaret ettiler.

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümünü kazanan Hatice Özkan, Gazi Üniversitesi Turizm İşletmeciliğini kazanan Zühal Top ve Erzincan Üniversitesi Matematik Öğretmenliğini kazanan Sevda Saz’ın ziyaretiyle duygulanan Başkan Topaloğlu,’ şu an yaşadığım duygularımı ifade etmem çok zor. Hayata ilk attıkları adımlarında küçük birer çocuk olarak aldığım öğrencilerimin büyüyüp üniversiteli gençler olarak karşımda durmaları beni son derece mutlu etti ve gururlandırdı. Onlar çok çalıştılar, başardılar ve Göynük’te eğitim çıtasını en yükseğe taşıdılar. Kendileri ile ne kadar gurur duysak azdır. Bir öğretmenin hayatında alabileceği bundan daha güzel bir hediye olamaz. Göynük Belediye Başkanı olarak bu görev bize verildiğinde eğitime yapılacak her türlü yatırımın ve desteğin peşinden gittik. Eğitim phpThumb11olmadan kalkınma olmaz mantığı ile eğitimi her şeyden üstün tuttuk. Biz çocuklarımıza ve gençlerimize inandık, onlara güvendik. Onlar da bizi haklı çıkararak % 10-12 olan üniversite sınavı başarı oranlarını % 52’ya çıkardılar. Bu yıl Üniversite Hazırlık Kursu olanağı sağladığımız 39 öğrencimizden 21’ çeşitli üniversitelere kayıt yapma hakkı kazanmışlardır. Kendilerini tekrar kutluyorum.’ dedi.

 24 Aug 2009

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari