BAŞKAN TOPALOĞLU NDAN AHU AYSAL A ANLAMLI ZİYARET

Aralık 3, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKAN TOPALOĞLU NDAN AHU AYSAL A ANLAMLI ZİYARET

Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Göynük’e  çok önemli bir eğitim yatırımı (Ahu Aysal Anaokulu) kazandıran Ahu Aysal’ı İstanbul’da ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu Göynük’e Dünya standartlarında bir eğitim öncesi kurumu hediye ederek Göynük’te yaşayan herkesin kalbinde taht kuran Ahu Aysal’a Göynük Halkının kendisine olan sevgisinin bir göstergesi olan bir plaket sundu.

Ziyarette duygusal yoğunluk ve samimiyet doruktaydı. Çağdaş Türk Kadınının eğitime verdiği önemin bir ifadesi olan Ahu Aysal Anaokulunun aynı zamanda kendisini Göynüklü olarak hissetmenin ve Göynük’e vermiş olduğu değerin bir yansıması olduğu için son derece önemli olduğunu belirten Başkan Topaloğlu;

“Ahu Aysal Beldemizde önemli turizm yatırımlarını gerçekleştirmenin yanında en büyük yatırımını belde geleceğimize yapmıştır. Kendisi Göynük için büyük bir şanstır.  Beldemize armağan ettiği eğitim yatırımının değeri her yıl artan oranda kendisini hissettirmekle birlikte Göynük Halkı olarak sevgi ve şükranlarımız da paralel olarak artmaktadır.” Dedi.

BASIN SERVİSİ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari