BAŞKAN ÜRAS CİNE 5 YAYIN KONUĞU OLDU

Ekim 18, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKAN ÜRAS CİNE 5 YAYIN KONUĞU OLDU

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras Cine5 televizyonunda İnci Ertuğrul’un Rengarenk programının canlı yayın konuğu oldu.

Tekirova ve turizm hakkında konuşan Yusuf Üras Tekirova ve Kemer bölgesinin sadece kum, güneş deniz turizminden ibaret olmadığını özellikle alternatif turizm çeşitliliği yönünden  bölgenin çok avantajlı olduğunu belirtti.

Alternatif turizm olarak Tekirova’da bulunan dünyanın sayılı dalış merkezlerinden olan Üç Adalar, Teleferik ile çıkılan 2365 m yüksekliğindeki muhteşem manzarası ile Tahtalı Dağı, Antik Phaselis, dünyanın en güzel plajlarından olan caretta caretta kaplumbağalarının üreme yeri  ve antik Olimpos, Çıralı Yanartaş, Likya yürüyüş yolları, Dünyanın bitki ve hayvan dokuların yan yana olduğu sürüngenlerin yeri Ekopark gibi alternatif turizm çeşitliliğinden bahsetti.

İnci Ertuğrul’un alt yapı konusunda neler yapıyorsunuz sorusuna Başkan Üras Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Alt Yapı İşletme Birliği(GATAB) sayesinde bölgenin alt yapı hizmetlerinin tek elden yürütüldüğünü  söyledi.

Başkan Üras Beldibi’nden Adrasan’a kadar olan bölgede GATAB bütün altyapı hizmetlerini sorunsuz yürütmektedir. Bu anlamda sıkıntımız yok. Çöp ayrıştırma konusunda halkımız ve otel personelimize eğim vererek çöpten para kazanıp yine halkımıza yatırım olarak geri döndürüyoruz dedi.

İki dönemdir GATAB Başkanlığını da yürüten Yusuf Üras bölgenin  tatil yapmak için en uygun döneminin düşük sezonlar olduğunu bu dönemde taleplerin az olmasından dolayı fiyatlarında uygun olduğunu söyledi. Başkan Üras İnci Ertuğrul ve herkesi Tekirova ve bölgenin güzelliklerini keşfetmeye davet etti.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari