BAŞKAN YUSUF ÜRAS “BİZ BİR AİLEYİZ”

Ekim 19, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKAN YUSUF ÜRAS

(BASIN SERVİSİ) Tekirova belediye personeli öğle yemeklerinde birimlerle düzenlenen kaynaşma toplantısında bir araya geldi. Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras tarafından personelle bir araya gelmek ve iletişimi geliştirmek adına düzenlenen toplantılar sıcak ve samimi bir ortamda gelişti.

Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras,”Personel ile toplu olarak toplantılar ve etkinlikler düzenliyorduk. Ama birimler ile ayrı ayrı bu toplantıyı düzenleyerek daha az kişiyle daha samimi bir ortamda bir araya gelerek hem yemek yedik hem de sohbet etme imkanı bulduk.

Biz Tekirova Belediyesi olarak bir aileyiz. Benim işlerimin yoğunluğu nedeniyle biraz bu aileyi ihmal etmiş olabilirim, bu yemekler sayesinde hem bunu telafi ettik hem de herkes düşüncelerini, fikirlerini paylaşma ortamı buldu.”dedi. yapılan yemekli buluşmalardan çok memnun kalan belediye çalışanları görüşlerini şu sözlerle dile getirdiler:

“Tekirova Belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz. Aile olmanın gereği ne ise onu yapacağız. Aile olmak demek her anlamda birbirimize destek olmak demektir. Ailede sevgi,saygı,güven çok önemlidir. Biz mutluluk ve huzur içinde çalışmak istiyoruz. Biz işimizi seviyoruz ve en iyi şekilde halkımıza hizmet etmek istiyoruz.

Her ailede olduğu gibi bizde de sıkıntılı dönemler ve bu aile düzenini bozmak isteyecek kişiler olabilir. Biz buna müsaade etmeyeceğiz ve birbirimize sahip çıkacağız. Bu ailenin babası Yusuf Üras’tır. Her kim ona bir şey söylese hepimize söylemiş demektir.Tekirova Belediyesi ailesi olarak sloganımız hepimiz birimiz, birimiz hepimiz içindir.” başkan belediye personeliyle ambiante hotelde öğlen yemeği yedi 012dediler

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari