BAŞKANIN ADAMLARI

Aralık 11, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKANIN ADAMLARI

TOPALOĞLU AHU AYSAL

Sanki ben veya çocuklarım okuyacakmış gibi heyecanlandırdı bu haber beni. Tabii ki bu hizmetleri yapmak için birilerinin vesile olması gerekiyor.

Ama yüzü gülen herkesin yanına gülerek giden bir başkan olmadıktan sonra bu dinamikleri harekete geçirmedikten sonra nasıl hizmet yapacak kişi veya kuruma ulaşılır.

Ben “BAŞKANIN ADAMLARI” derken, hem Ahu AYSAL Hanımefendiyi, hem de tüm Göynük’e değer katan insanları ve Başkanın her iki dönemine de katkı koyan her partiden meclis üyelerini kastetim. Umarım bu sıfatı yakıştırmış olmamda bir sakınca yoktur. Çok heyecanlıyım ve yaşa başa bakmadan hepsinin ellerinden öpüyorum.

Saygı ve sevgilerimle…

Hüseyin SOYDABAŞ

GÖYNUK’E VE İNSANA YAPILAN BÜYÜK YATIRIM

Göynük’te yapılması planlanan 720 öğrenci kapasiteli Yatılı Anadolu Öğretmen Lisesi için geri sayım başladı.

Anadolu Lisesinin Yatırımcısı Ünal Aysal (Güney Turizm Yatırımları A.Ş) ile Başkan Necati Topaloğlu arasında gerçekleştirilen son görüşmelerin ardından dev yatırım için takvim belirlendi.

Bu takvime göre 15-20 Ocak 2010 tarihleri arasında Güney Turizm Yatırımları A.Ş adına Ünal Aysal ile Antalya Valiliği, İl Mili Eğitim Müdürlüğü, Kemer Kaymakamlığı ve Göynük Belediye Başkanlığı arasında yapılacak protokolün ardından 31 Ocak 2010 tarihinde fiili olarak başlayacak olan yatırımın temel atma töreni 26 Nisan 2010 tarihinde yapılacak ve yatırım 30 Nisan 2011 tarihinde tamamlanacak.

Uzunca bir süredir beklenen Ünal Aysal Yatılı Anadolu Öğretmen Lisesi için yatırım takviminin belirlendiği haberi Göynük’te büyük heyecanla karşılandı. Göynük’te tüm dengeleri değiştirecek bu dev yatırımın tamamlanması ile birlikte Göynük’te hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

300 yatılı, 720 öğrenci kapasiteli 24 derslikli olacak Anadolu Öğretmen Lisesi yalnız Göynük için değil Tüm bölgemizin en önemli eğitim yatırımı olma özelliğini taşıyor. Türkiye genelinde sayıları sadece 63 tane olan ve pek çok İlde henüz Anadolu Öğretmen Lisesi bulunmazken bu eğitim kurumunun Göynük’te yapılacak olması büyük bir başarı olarak değerlendiriliyor.

Bu başarının mimarı başta hayırsever yatırımcı Ünal Aysal ve Başkan Necati Topaloğlu ile emeği geçen herkesi kutluyoruz.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari