BAŞKANLAR ARASINDA GERGİNLİK

Eylül 6, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BAŞKANLAR ARASINDA GERGİNLİK

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, “Bizim yaptıklarımız il genel meclisinde mevcut” diyen CHP İl Başkanı Ömer Melli’ye göndermede bulundu

Samani, Melli’ye , “İl Genel Meclisi’nde şimdiye kadar hangi ilave kaynağı ürettiniz?” diye sordu. Samani, Melli’ye yapılanları sahiplendiği için de teşekkür etti.
 
AK Parti iktidarı tarafından İl özel idarelerinin güçlendirildiğini belirten İl Başkanı Samani, “Kırsal kalkınmanın sağlanması ve özellikle köylerde vatandaşlarımızın yaşam şartlarının iyileştirilmesi için Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ve bizzat takibiyle KÖY-DES ve BEL-DES gibi projeler ile il özel idarelerine ilave kaynaklar aktarılmıştır. Dolayısıyla şimdiye kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak yatırımlar, AK Parti iktidarının yerel kalkınmaya verdiği önemin bir tezahürüdür” dedi.
 
CHP İl Başkanı Ömer Melli’nin sitem dolu eleştirilerine de cevap veren Samani, “Sayın Melli ile üslup polemiğine girmek istemiyorum. Zira; CHP’nin muhalefettiki üslubu iftira ve karalama ya da engelleme,  iş başında olduğu yerel yönetimlerde ise, enkaz edebiyatı yapmaktan ibarettir” diye konuştu.

‘3 ayda yaptıklarımız il genel meclisinde mevcuttur’ diyen Melli’ye bir soru yönelten Samani, “İl genel meclisinde şimdiye kadar hangi ilave kaynağı ürettiniz? Bir tane somut örnek gösterin. Ama yok, gösteremezsiniz. Ancak, AK Parti hükümetinin ürettiği kaynak ile gerçekleştirilen yatırımları inkar etmeyip, sahiplendikleri için kendilerine de teşekkür ediyorum” dedi.

BİZİM ANTALYA

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari