BAZ GERGİNLİĞİ

Ağustos 8, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

BAZ GERGİNLİĞİ

Sultangazi’ye bağlı Gazi Mahallesi’nde baz istasyonlarının kaldırılması için eylem yapan grup ile polis arasında gerginlik yaşandı. Polis, gruba tazyikli su ve biber gazı ile müdahale ederken, bazı göstericilerin polise taşla karşılık verdikleri görüldü.

İSTANBUL – Yaklaşık 60 kişilik grup Gazi Cemevi önünde toplanarak, mahalleye kurulan baz istasyonlarının kaldırılması için eylem yaptı. Polisin yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen eylemin ilerleyen dakikalarında bazı göstericilerin baz istasyonlarını taşlaması üzerine ortam gerildi.

Polis, baz istasyonlarını taşlayan göstericileri dağılmaları konusunda uyardı. Ardından göstericilere panzerlerden sıkılan tazyikli su ve biber gazı ile müdahale edildi. Müdahale sonucu ara sokaklara dağılan göstericilerden bazılarının polise taşla karşılık verdikleri görüldü. Polisin geri çekilmesi üzerine ara sokaklara dağılan göstericiler tekrar Gazi Cemevi önünde toplandı.

 AKŞAM

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari