BELEDİYEDEN GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİ TOPLANTISI

Eylül 26, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BELEDİYEDEN GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİ TOPLANTISI

(Kemer Belediyesi Basın Bürosu) Kemer Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Amirliği belediye toplantı salonunda eğlence yeri sahipleriyle toplantı yaptı.

Kemerdeki çeşitli eğlence yerlerinden kaynaklanan çevresel gürültünün engellenmesi ve çevresel gürültünün kontrol altına alınması amacıyla eğlence yeri sahiplerine konuyla ilgili mevzuat bilgilendirmesi ve söz konusu yerlerden kaynaklanan gürültü kirliliğinin giderilmesi amacıyla toplantı yapıldı.

Toplantıda işletme sahiplerinden ön yeterlilik veya yeterlilik belgesi almış firmalar tarafından eğlence yerlerine ait “Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Raporları”nın hazırlatılması istendi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Zabıta Amir V.  İsmail Ceylan; “Kemer Belediyesi Zabıta Ekipleri olarak denetlemeyi bundan böyle kendimiz yapacağız. İşletme sahiplerinden istediğimiz “Çevresel Gürültü Seviyesi” konusunda gerekli önemleri alarak hem eğlenen, hem de daha sakin bir ortamda tatillerini sürdürmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin tatillerini geçirmelerini sağlamaktır.” Dedi.

Toplantıya; Aura Club, Asdem Park Hotel, Arar Restoran, Kaptan Restoran, Dakapo Restoran, Çekmen Restoran, Titanik Restoran, Mine Hotels, Captan Cook, Vegas Bar, Viran Türkü Bar, Dem Türkü Bar, Kapris Bar, Clup Tropicuno Restoran, Clubinferno, Bon Otel işletme sahipleri katıldı.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari