BEŞ MİLYONA AK PARTİLİ OLURUM

Haziran 30, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

BEŞ MİLYONA AK PARTİLİ OLURUM

Alanya ilçesine bağlı Avsallar beldesinin Milliyetçi Hareket Parti li (MHP) Belediye Başkanı Hüseyin Enver Görgülü, belediyenin 5 trilyon borcunu ödemeleri halinde AK Parti ye geçebileceğini söyledi.

Avsallar ın MHP li Belediye Başkanı Belediyenin 5 Milyon Tl (5 Trilyon) olduğunu borcun ödenmesi durumunda Ak Partiye geçebileceğini söylüyor.

Alanya ilçesine bağlı Avsallar beldesinin Milliyetçi Hareket Parti li (MHP) Belediye Başkanı Hüseyin Enver Görgülü, belediyenin 5 trilyon borcunu ödemeleri halinde AK Parti ye geçebileceğini söyledi.

Günlerdir AK Parti ye geçeceği yönünde söylentilerin ortaya atıldığı Avsallar Belediye Başkanı Hüseyin Görgülü, belediyenin birikmiş borçlarından AK Parti yi sorumlu tuttu. Önceki dönem görev yapan AK Partili belediye başkanının 5 yılda belediyeyi 5 milyon TL borca sürüklediğini iddia eden Başkan Görgülü, belediyeyi borçsuz alan AK Partili adayın görevi süresince hizmet yapmadığını öne sürdü.

Siyasi kimliği bir kenara bırakarak hizmet yapmaya çalıştığını belirten Görgülü, yaklaşık 3 aydır görevde olduğunu, hayata geçirmeyi planladıkları projeler için ödenek beklediklerine dikkat çekti. Benim işim hizmet. Bu saatten sonra siyaset yapmak istemiyorum. diyen Görgülü, Hizmet yapmak için maalesef dedikodulardan rahat bırakmıyorlar. Sürekli AK Parti ye geçiyormuşsun diyerek hizmet yapmamı engellemek isteyenler var. Artık bu dedikoduları bir kenara bıraksınlar. Benim AK Parti ye geçmemi çok istiyorlarsa, önce AK Parti bıraktığı 5 milyon TL borcu ödesin. Borç ödendiği an AK Parti ye geçerim. Aksi takdirde partimi değiştirme gibi bir niyetim yok. Dedi.

Hizmetleri partilerin değil kişilerin yapacağına inandığını ifade eden Görgülü, devlette devamlılık ilkesi var olduğu için bütün resmi kurumlarla iyi diyalog içerisinde olduklarının altını çizdi. Hazırladıkları projelerin çoğunun onayını aldıklarını ifade eden Görgülü, projelerle ilgili ödeneklerin ilerleyen günlerde belediyelerine aktarılacağını anlattı. Görevde olacağı 5 yıllık süre zarfında beldelerini modern bir kent haline getirmeyi hedeflediklerini kaydeden Görgülü, Avsallar ın turizm pastasından daha fazla pay alması için projeler üretmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

AYIŞIĞI

  • Netinial Internet

Yorumlar

“BEŞ MİLYONA AK PARTİLİ OLURUM” adlı makaleye 2 yorum yapilmis
  1. EMEK dedi ki:

    SEÇMENİNİZE SORDUNUZMU…….

  2. kürşat tatar dedi ki:

    seçmene daha ne soracak başkan.29 martta bu millet o akp den kurtulmak için başkana oy vermiş.şimdi o partiye giderse milleti küstürür.5 trilyon borç yapan eski başkandan sormalı.ödesinler geceyim diyor.tam memleket adamı….

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari