BEYZBOL VE SOFTBOLDA DA KEMER

Aralık 10, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BEYZBOL VE SOFTBOLDA DA KEMER

Türkiye Beyzbol ve Softbol Şampiyonaları 05-06 Aralık 2009 tarihlerinde Kırıkkale’de yapıldı. Şampiyonalarda, Kemer’i temsil eden Kemer Sarp Spor Kulübü  Baseball ve Softball takımları, turnuvanın en gözde takımları arasında yer aldı. Kemer takımları, iki gün süren şampiyonada Baseball 16-18 yaş erkek lerde Türkiye 2. si, Softball 15 yaş üstü Bayanlarda Türkiye 3. sü oldu.

Turnuva ile ilgili bilgi veren Takım Manageri Erhan Saka, “Beyzbol Şampiyonası (10-12 yaş), (13-15 yaş) ve (16-18 yaş) kategorileri olmak üzere 3 kategoride; Softbol Şampiyonası (13-15 yaş) ve (15 yaş üzeri) olmak üzere 2 kategoride düzenlendi. Takımlarımıza destek veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e Meclis Üyesi Başkan Vekili Hakan Tuncer’e ve Emin Gül’e teşekkür ederiz” dedi.

Takım Manageri Erhan Saka, TBSF (Türkiye Beyzbol, Softbol Korumalı Futbol ve Rgbi Federasyonu ) ile görüşmesinde 2010 da büyük bir organizasyonun Kemer ‘de yapılması sözünü alırken, bir de müjde verdi: “5- 6 şubat 2010 da uluslar arası Softboll Federasyonları toplantısının ev sahipliğini de Kemer yapacak.”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ise, Kemer’in; Sanatın da, sporun da merkezi olmaya devam edeceğini belirterek, “Bu tür etkinliklerle gençlerimizi sanat ve spora karşı bilinçlendiriyoruz” dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari