BİÇKİ NAKIŞ VE GİYİM KURSİYERİ BAYANLARDAN BAŞKANA ZİYARET

Aralık 3, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

BİÇKİ NAKIŞ VE GİYİM KURSİYERİ BAYANLARDAN BAŞKANA ZİYARET

Göynük Belediyesinin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte organize ettiği bıçkı- nakış kursu ve giyim kursuna devam eden bayanlar Başkan Necati Topaloğlu’nu ziyaret ettiler.

Bu yıl hem bıçkı nakış hem de giyim kursu olarak iki ayrı bölüm halinde düzenlenen kurslara devam eden kursiyerler Başkan Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek kendisine kursların düzenlenmesinde verdiği destekten ötürü teşekkür ederek çiçek sundular.

Bayanların bu anlamlı jesti karşısında son derece mutlu olduğu gözlenen Başkan Topaloğlu  ” geçtiğimiz yıllarda başlattığımız ve Halk Eğitim Müdürlüğümüzün de sonsuz destek vermesi ile bu yıl çeşitlendirme imkânı bulduğumuz bayanlara yönelik kurslarımız başarı ile devam ediyor. Bayanlarımızın boş vakitlerini değerlendirme ve kendilerini geliştirmelerine fırsat sağlayan kurslarımızın oluşturulmasında emeği geçen başta bayanlarımıza olmak üzere Halk Eğitim Merkezimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Bayanlarımızın mutluluğu, başarısı bizlerin mutluluğu olur. Kendilerini olumlu yönde geliştirecekleri her türlü faaliyetlerini sonuna kadar destekliyoruz.” Dedi.

Bayanların kurslarla ilgili ihtiyaç ve önerilerini dikkatle dinleyerek not alan Başkan Topaloğlu bu ihtiyaçların derhal giderilmesi ile ilgili gerekli talimatları verdi. Ziyaret bayanlara çikolata ve içecek ikramı ile son buldu.

BASIN SERVİSİ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari