ÇAVUŞOĞLU AÇILIMI SAVUNDU

Kasım 29, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

ÇAVUŞOĞLU AÇILIMI SAVUNDU

Çavuşoğlu Açılımı Yorumladı
Çavuşoğlu, ”Birileri diyor ki ‘Terör devam etsin, sorunlar devam etsin, şehit cenazeleri gelmeye devam etsin”

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Türk Delegasyonu Başkanı Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, ”Birileri diyor ki ‘Terör devam etsin, sorunlar devam etsin, şehit cenazeleri gelmeye devam etsin. Çığırtkanlık yapalım, halkı kışkırtalım, belki biraz oy alabiliriz.’ Hiç kusura bakmasınlar” dedi.

Çavuşoğlu, AK Parti Antalya İl Başkanlığının düzenlediği bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu belirterek, AK Parti iktidarının Türkiye’yi, sorunları çözülmüş bir ülke haline getirmek için çalıştığını belirtti.

Çavuşoğlu, AK Parti’ye iftiralar atıldığını savunarak, ”Bayramlarda bile AK Parti’ye haksız bir şekilde saldıranların olduğunu görüyoruz. Bunlar hep, ‘Bunlar memleketi bölüyorlar, satıyorlar’ diyor ama rakamlar, seçimler öyle söylemiyor. Demek ki bunlar ders almıyorlar” diye konuştu.

Türkiye topraklarının, iktidarları tarafından yabancılara satıldığının iddia edildiğini dile getiren Çavuşoğlu, ”Bu konuda bizim koyduğumuz yasanın eskisine göre ne kadar kısıtlama getirdiğini ortaya koyunca söyleyecek sözleri kalmadı. Bizden önceki iktidarlar döneminde, yabancıların en çok CHP iktidarı döneminde Türkiye’den mülk aldığını ortaya koyunca onda da oturdular kaldılar” dedi.

BİZİM ANTALYA

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari