CHP ANTALYA BAYRAMLAŞTI

Kasım 29, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

CHP ANTALYA BAYRAMLAŞTI

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı’nda bayramlaşma düzenlendi

Parti binası önünde yapılan bayramlaşmaya, CHP Antalya milletvekilleri Hüsnü Çöllü, Tayfur Süner ve Osman Kaptan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun ve Antalya İl Başkanı Ömer Melli ile partililer katıldı.

İl Başkanı Ömer Melli, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’de geriye dönüş olduğunu, AK Parti’nin da kendi iktidarını koruyabilmek için demokrasiyi kullandığını öne sürdü. Melli, memurların bir günlük uyarı greviyle ilgili de Başbakan Erdoğan’ın kamu çalışanlarına, ”sonucuna katlanırsınız” dediğini belirterek, bu yaklaşımla temel hak ve özgürlüklerin yok edildiğini iddia etti.

Erdoğan’a cevap verdi

Melli, demokratik yollarla seçilip, ‘cumhuriyetle kavgalı’ olan partilerin çok fazla yaşamadığını belirterek,”Siyasi tarihimiz Cumhuriyet düşmanlarının mezar taşlarıyla doludur” diye konuştu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın da güzel bir bayramı dünyanın en güzel şehrinde kutlamanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Akaydın, cumhuriyetin bölünmenin eşiğine geldiğini iddia ederek, ‘‘Cumhuriyet sayın Başbakan ve takımının öncülüğünde bölünmenin eşiğine gelmiştir. Bunun adı açılım, bizim gibilerin mücadelesi de darbecilik olmuştur” diye konuştu.

Akaydın, Danıştay kararıyla üniversitelere girişte uygulanan kat sayı uygulamasının kaldırılmasıyla ilgili de ”Danıştay geçtiğimiz günlerde önemli bir karar aldı. Kaldırılmak istenen Tevhidi Tedrisatı yeniden sağladı. Başbakan ise bunu ‘ideolojik bir karar’ olarak yorumladı. Siz, 3-5 oy alanları Anadolu’daki üniversitelere rektör olarak atıyorsunuz, bu ideolojik olmuyor da bu mu oluyor?” dedi.

Başkan Mustafa Akaydın, tüm teşkilat ve belediye başkanları olarak Antalya’nın yüzünü güldürmek için çalıştıklarını belirterek, tüm Antalyalıların ve partililerin bayramını kutladı.

SEKİZ SAYFA

  • Netinial Internet

Yorumlar

“CHP ANTALYA BAYRAMLAŞTI” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. ONUR SAĞLAM dedi ki:

    CHP Kemer’e bayram pek uğramadı herhalde.Aile arasında yapıldı belkide.Delege seçimleri gibi..Biz buna biz bize cell diyoruz..

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari