CHP ANTALYA TEŞKİLATI BAŞKAN TOPALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ.

Ağustos 20, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

CHP ANTALYA TEŞKİLATI BAŞKAN TOPALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ.

            “GEÇMİŞ OLSUN BAŞKANIM”                                          CHP Antalya il teşkilatı sürpriz bir kararla küçük bir sağlık problemi ile ilgili bir operasyon geçiren Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu istirahat ettiği evinde ziyaret etti.
             CHP Antalya İl Başkanı Ömer Melli ve parti yönetim kurulu üyeleri ile CHP Kemer İlçe Başkanı Kemal Yüksel ve Genel Sekreter Umut Güneş’in de aralarında bulunduğu heyet Göynük Belediye Başkan Vekili Semih Top ve CHP Göynük Belde Başkanı Raşit Maniş tarafından Başkan Topaloğlu’nun evinde karşılandı.

            Başkan Necati Topaloğlu’na geçmiş olsun dileklerini tüm partililer adına İl Başkanı Ömer Melli iletti. Bir gün öncesi operasyon geçiren Başkan Topaloğlu CHP Heyetini ayakta karşılayarak sağlık durumu konusunda herkesi rahatlattı.

             Geçmiş olsun temennilerinin ardından genel siyaset konularının irdelenmesi sonucunda parti içerisinde daha iyi örgütlenilmesi ve bilgi eksiklerinin giderilmesi konuları ön plana çıktı.

     ekemer Ailesi olarak devamlı güler yüzüyle hafızalarımıza çizdiğimiz, Sevgili Başkanımız Necati Topaloğlu’na, Göynük Belediyesine ve Saygıdeğer Ailesi’ne geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari