ÇOK AĞIR BİR YAZI

Şubat 2, 2010 tarihinde tarafından  
ÜSTAD'IN KALEMİNDEN - BURHAN ÖZBEY kategorisinde yayımlanmıştır.

ÇOK AĞIR BİR YAZI

İslami kesimin önemli yazarlarından biri olan Mehmet Şevket Eygi Milli Gazete’de ki köşesinde geçtiğimiz gün “Sahte İslamcılar” dediği kesime (!) yönelik ağır bir yazı yazdı.

Yazının kimleri hedef aldığı konusunda yorum yapmıyor, takdiri ve değerlendirmeyi okurlarımıza bırakıyoruz…

X

İŞTE O YAZI

“Haram rant yiyen, İslamcılar size yazıklar olsun, iki yakanız bir araya gelmesin, tepe üstü düşün, beter olun, berbat olun! Müslümanlara leke sürdünüz…

Bozuk düzenlerde bozuk işler yapılır nice b… yenilir diyen İslamcılar!… Bu sapık fetvaya uymaktan dönmezseniz biz sizden, siz bizden beri olunuz, sizi gözümüz görmesin, yıkılın gidin!

İhalelere fesat karıştıran İslamcılar. Başlarınıza o ihaleler kadar taş düşsün!..

Vaktiyle bu düzen bozuk düzen, ellerine fırsat ve imkan geçince bozuk ve çarpık dedikleri düzenin ve sistemin haram nimetlerine  AÇ KÖPEKLER gibi saldıran sahtekar İslamcılar! Bu yolda giderseniz…

Hazret-i Ömer Ümmettin işini görürken Ümmet mumunu yakar, kendi işini görürken kendi kandilini uyandırırmış edebiyatı yapan, ellerine imkan geçince saçı bitmedik yetimlerin, fakir fukara halkın hukukun çiğneyen uğursuz İslamcılar… Sizleri gözümüz görmesin…

Kur’an’da Rabbimiz ‘Allah müsrifleri sevmez… İsraf edenler Şeytanın kardeşleridir…’ buyurmuşken, kendileri Nemrut gibi, Fir’avn gibi, Neron gibi, Şeddat gibi israf, debdebe, tantana, şaşaa, ihtişam, gurur, kibir yaşayan, ne oldum delisi, küçük dağları kendisi yarattı sanan türedi İslamcılar, başınıza HARAM SERVETLERİNİZ kadar taş yağsın!..

Saçlarına yün yumakları ilave edip sözde tesettüre giren dar ve rengarenk elbiseler içinde gezip tozan; erkeklerin şehvetli dikkatlerini açık hafifmeşrep karılardan fazla çeken İslamcı sayın bayanlar!.. Ya tevbe edip dosdoğru tesettüre girin, yahut bu numaraları, bu tiyatroları bırakın.

Arazilere daha fazla yapı, daha fazla kat izni çıkarıp, bu yüzden oluşan rantlardan milyonlarca lira HARAM KOMİSYON ALAN İSLAMCILAR!  Sizin yatacak yeriniz yoktur…

Emanetleri ehil ve layık olanlara değil, kendi yararına, yakınlarına, akrabalarına dağıtan, nepotizm yapan (ailesini. Sülalesini zengin eden), EMANETLERE HİYANET EDEN İSLAMCILAR!.. Sizin yatacak yeriniz yoktur.

Bir yandan sunnî görünen, öte yandan ne kadar reformcu olduğunu, yenilikçi, bid’atçı, değişimci varsa onlarla işbirliği yapan bukalemun tıynetli İslamcılar! Bu münafıklıklarınız cezasız kalır mi sanıyorsunuz?

Yâranlarını, yalakacılarını, yağcılarını, meddahlarını, pohpohlayıcılarını mükafatlandıran, ONLARIN ÖNÜNE YAĞLI KEMİKLER ATAN, övgülere doymayan İslamcılar!

Tarihte ki benzerlerinizden hiç ibret almaz mısınız siz?

Riyaset, makam, mevki, erike, şan, şeref, ün, alkış delisi İslamcılar!..  Hubb-i riyasetin cinsel şehvetten 360 kat fazla ve yakıcı olduğunu size hiç söylemediler mi?

Mukaddes davamızı deve eden İslamcılar!

Allah’ın ayetlerini ucuza satan İslamcılar!

İslam’ı ve Müslümanları yeryüzünden kazıyıp silmeye yemin etmiş harbi, militan, amansız KAFİRLERLE İŞBİRLİĞİ YAPAN İSLAMCILAR!..

İslam’ın ve Ümmetin önündeki en büyük engeli oluştan İslamcılar!

Veyl size!.. Eyvah size!.. Efsus ki Efsus (yazık) size!..”

X

Böyle ağır bir yazıyı İslami kesinin önde gelen yazarlarından biri yazmışsa, bize söyleyecek bir şey kalmaz. Şayet bizler böyle bir yazı yazsaydık; denilecekti ki: “Ne olacak muhalif, zaten iktidara karşı, önyargılı yazar. Huzuru bozmak, kafa karıştırmak, iktidarı kötülemek için art niyetli çaba sarf ediyor, vs..”

Yazımızın başlangıcında da belirtmiştik…

Biz yorum yapmayacağız. Yapmamıza da zaten gerek kalmamış. Her şey o denli açık seçik ve anlamlı biçimde ortaya konulmuş ki… Muhatapları düşünsün…

Sadece tek bir cümle ile yazımızı bitirmek istiyoruz

Gerçekten bu ülkeye çok çok yazık oluyor, Allah yardımcımız olsun!

BURHAN ÖZBEY

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari