CUMHURİYET İÇİN FUTBOL

Ekim 19, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

CUMHURİYET İÇİN FUTBOL

Kemer Belediyesi tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası Başkan Gül’ün ilk vuruşu ile başladı.

Kemer Belediyesi tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası başladı. Merkez Mahallesi Deniz Caddesi’ndeki Monte Kemer Halı Saha’da gerçekleşecek turnuvada, takımların ilk tur  maçları başladı.

Başkan Mustafa Gül’ün de katıldığı törenle başlayan turnuvada konuşan Gül, Atatürk’ün Cumhuriyet’i gençlere emanet ettiğini belirterek, “Biz de bu yıl 86. yaşını kutladığımız Cumhuriyetimizin, fikrine yakışır bir etkinlik düzenlemek istedik. Bu turnuva da aynı düşüncenin parçasıdır. Katılan takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Mintaspor- Titanikspor maçı ile başlayan turnuvanın ilk vuruşunu yapan Başkan Gül, Cumhuriyet Bayramı ile ilgili haftasonu da Satranç turnuvası düzenleneceğini hatırlattı. Turnuvanın ilk gününde ayrıca Akdeniz Restorant- Kanyon Park ve Kemercam- Procom maçları yapıldı. 16 takımın katıldığı turnuvanın final maçı 29 Ekim günü saat 15.00’te gerçekleşecek.CC

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari