DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI NIN 86. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

Mart 2, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI NIN 86. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

Kemer Müftüsü Mehmet Muslu Bey tüm Kemer Halkı’nı Mevlid ve Hatim Duasına davet ediyor. Sevgili Müftümüzün konu ile ilgili daveti şöyle…

3 Mart 2010 Çarşamba günü Diyanet İşleri Başkanlığımızın 86. Kuruluş yıldönümünü kutlamanın sevinç ve gururunu hep birlikte yaşayacağız.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kuruluşundan bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerin artarak devam etmesini, Vatan bütünlüğü, Milletimizin birlik, beraberlik ve huzuru noktasında sağlamış olduğu katkıların devam etmesini ve bu alanda yapılan tüm çalışmaların Kemer halkımıza hayırlar getirmesini dilerim.

Bu vesile ile Başkanlığımızın kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve 1924 yılından bu yana teşkilatımıza emeği geçen herkesi yürekten kutluyor, vefat edenleri şükranla anıyor, Yüce Allah’tan sonsuz rahmet diliyorum.

Müftülüğümüzce düzenlenen Mevlid-i Şerif Proğramı: Cuma günü Kemer Merkez Camiinde saat 11:30 da tüm Şehit ve Gazilerimize ayrıca D.İ.Başkanlığı personelinden ve Kemer halkımızdan bu güne kadar vefat edenler için, Mevlid-i Şerif okunduktan sonra Din Görevlilerimizce okunan Hatm-i Şerif’in duası yapılacaktır. Tüm halkımızı bu programa davet ediyorum.

Mehmet MUSLU
Kemer Müftüsü

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari