DTP VE UZANTISI OLAN PARTİLER, PKK NIN MECLİS ŞUBESİ

Aralık 22, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

DTP VE UZANTISI OLAN PARTİLER, PKK NIN MECLİS ŞUBESİ

Bölükbaşı: ”Bugün yaşananlar 7 yıllık tahribat ve yıkım sürecinin bir sonucu ve özetidir.”
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, kapatılan DTP’nin milletvekillerinin istifa edip etmemelerinin kendi takdirleri olduğunu belirterek, ”Zaten istifa etmemelerinde de şaşırılacak bir şey yok. PKK’nın Meclis şubesi olarak görev yapıyorlar” dedi.

Bölükbaşı, MHP Beyoğlu İlçe Teşkilatınca Muammer Karaca Tiyatrosu’nda düzenlenen ”Çözülen Ülke Türkiye” konulu konferansa katıldı.

Konferanstan önce bir gazetecinin, DTP’nin kapatılmasına ilişkin sorusu üzerine Bölükbaşı, DTP’li vekillerin ne yaptıklarıyla ilgilenmediklerini ifade ederek, ”DTP’lilerin istifa etme kararları da şahsi takdirleri, etmemeleri de… Bizi gidişleri de dönüşleri de ilgilendirmez. Zaten istifa etmemelerinde de şaşırılacak bir şey yok. PKK’nın Meclis şubesi olarak görev yapıyorlar” diye konuştu.

Bölükbaşı, konferansta yaptığı konuşmada da Türkiye’nin siyasi gündemini değerlendirmek için ”Çözülen Ülke Türkiye” temalı toplantıda bir araya geldiklerini vurguladı.

Deniz Bölükbaşı, ”Türkiye’yi 7 yıldır bir yangın yerine çeviren AKP’nin siyasi tasfiye süreci başlamıştır. Dolayısıyla Türkiye erken seçim dönemine girmiştir, MHP tüm kadrosuyla seçime hazırdır” dedi.

Bu bakımdan, yaşanacak kritik döneme seçim perspektifiyle bakılmasını istediklerini ve parti teşkilatlarının bu yönde hazırlandığını gördüklerini dile getiren Bölükbaşı, bu ilk konferansla da seçim çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Bölükbaşı, Türkiye’de son günlerde yaşanan olaylara da işaret ederek, ”Bugün yaşananlar 7 yıllık tahribat ve yıkım sürecinin bir sonucu ve özetidir” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Bölükbaşı, Türkiye’de bugün cepheleşmelerin, etnik ayrılıkların ve kültürel ayrılıkların görülmeye başlandığını ifade etti.

İNTERNETAJANS

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari