EEE, MİLLETİM. EE EE, UYUMAYA DEVAM!

Ekim 29, 2009 tarihinde tarafından  
KATEGORİLENMEMİŞ kategorisinde yayımlanmıştır.

EEE, MİLLETİM. EE EE, UYUMAYA DEVAM!

Irak’taki Kandil ve Mahmur bölgelerinden gelen, DTP’ lilerin ”Barış Grubu” olarak nitelendirdiği terör örgütü PKK üyeleri, Şırnak’ın Silopi İlçesi yakınlarındaki Habur Gümrük Kapısı’na gelerek güvenlik güçlerine teslim oldu. Sınırın Türkiye tarafında ise 1 kilometre mesafede 50 bin insan toplandı.

DTP’nin organize ettiği karşılama töreni için toplananlar Terör örgütü PKK bayrakları ve bebek katili Apo posterleri açtılar; İyi ki açılım saçılım için masaya oturmadık iyi ki taviz vermedik iyi ki protokol imzalamadık ya ben mi safım ya da salağım yoksa bu hazmettire hazmettire sözde açılımı yapanlar mı çok açık göz uyanık. Gelecek gruplar sınırda kurulan mahkemede hâkim karşısına çıkarılacak.

Bunun için Diyarbakır’dan bir hâkimin geldiği belirtilmekte. Gelen PKK’lılar savcı tarafından sorgulandıktan sonra hâkim karşısına çıkarılacak. DTP Genel başkanı Ahmet Türk gelen PKK’lı grubun Terörle Mücadele Kanunun 221. Maddesinde yer alan “etkin pişmanlıktan yararlanmayacaklarını söyledi. Bazı hukukçular herhangi bir suça karışmayan örgüt üyelerinin 221. maddede belirtilen indirimden yararlanabilmeleri için “kendi irademle geldim” demelerinin yeterli olduğunu belirtiyor.

Kanun maddesinin böyle yorumlanması durumunda gelen grup serbest kalabilecek.Özel mahkemeye ne hacet, girer girmez serbest kalacak değil mi bunlar,o zaman devletin savcısı hakimi şusu busu ne geziyor orada adamları niçin işinden görevinden alıkoyuyoruz ki DTP geleni buyur etsin ağırlasın geldiğimiz noktaya bak, bir simit çalan yıllarca hapis yatacak, teröristler bir sözleri ile serbest kalacak, böyle hukuk sistemi olmaz, İspanya ETA terör örgütünün adını ananı hapse atıyor, orası Avrupa iken öyle ise biz niye teröristi serbest bırakıyoruz, bu pembe tablo bizi daha ne kadar avutacak, teslim olanlar niye yönetim kadrosu değil de sadece 8 tane kandırılmış beyni yıkanmış terörist..

Bakıyorum da medya ve halkı da açılıma çaktırmadan katıyorlar.Neden mi Söyleyeyim şunun için.PKK bir parti ismi değildir.Eli kanlı bebek katili genç yaşlı kadın erkek demeden katleden bir Terör örgütüdür onun yandaşları savunucuları militanları da Terörist tir.Oysa ne diyoruz biz PKK lılar teslim oluyor.PKK lılar bilmem ne yapıyor diyor satılmış basınımız.Yani PKK lılar kelimesini kullanırken başına terörist demiyoruz.Neden.

Şöyle söyleyelim ey uyuyan millet ey satılmış medya .TERÖRİST PKK LILAR.. Demeliyiz. Hey gidi günler hey Türkiye Cumhuriyeti Devletinin düştüğü duruma bak utanmasalar tepedekiler adamlara kırmızı halı serecekler uyan ey Türk milleti. Hepiniz hatırlarsanız geçen yıllarda bir ara tüm haberler sadece kandile yapılan operasyonla ilgiliydi. Uçaklarımız gidip hedefleri vuruyordu. Trilyonlarca para harcandı. Peki, sonunda ne oldu PKK mı bitti, ülkemizin refahı mı yükseldi, şehitlerimiz mi gelmez oldu?

Bugüne kadar teröre harcanan para öldürülen terörist sayısına bölündüğünde, bir teröristi öldürmek için 15 trilyon para düştüğü çıkıyor. Yazık çok yazık. Bu işe derhal çözüm bulunmalı. Bölünmez bütünlüğüyle devletimizin, milletimizin tüm etnik unsurlarıyla tek yürek olması hepimizin tek gayesi olmalıdır.

Hepsi dağdan inmedikçe silahlar susmadıkça kilit isimler lider kadrosu teslim olmadıkça açılımla ilgili bir açıklama yapmasın hükümet kayıtsız şartsız teslimiyet olmadıkça açılım olmamalı bu ülkede kimse kimseden üstün değildir kafatası milliyetçiliğinden vaaaaaz geçin Atatürk milliyetçiliği yapın görüyorsunuz Yahudi localarının nasıl çalıştığını haçlı orduları artık savaş meydanlarında değil masa başlarında savaş kazanmanın yollarını aramaktadır siz Türkiye vatandaşlarını sucu bucu Kürt Türk sağ sol diye bölmeye çalışırken halen uyuyacak mısınız hiç mi uyanmaya niyetiniz yok. Dağdan inen teröristlere vallahi utanmasak sıkılmasak kahraman muamelesi yapıp Birer CUMHURİYET altını vereceğiz iyi olur vallahi, zavallı çocuklar harçlık yapar.

Teslimiyetçiler, yakında anlayacaksınız Hanya yı Konya yı, çok yakın, olur da bu kadar olmaz. Sanki biz suçluyuz, onlar kahraman adamlar resmen maşa işte… Allah Aşkına Söyler misiniz Bu insanların Suça Karışıp Karışmadıkları Geçmişte özellikle o bölgede yaşayan kürt vatandaşlarımızı ve ayrıca orada hizmet için bulunan Öğretmenlerimizi Hemşirelerimizi,, doktorlarımızı polisimizi Askerimizi Öldürmediklerine Kimler ___ Nasıl KANAAT Getiriyorlar Yada Getirecekler..

Yada Bu Milletin Vicdanını Nasıl Rahatlatacaklar…… Ya Olmaz Böyle bir Şey Yaaaaa Vallahide olmaz ___ Billahi de olmaz _____ Tallahide olmaz .. Bu insanların Suçlu olup olmadıklarına Kim nasıl Kanaat Getirecekte bu Milletin vicdanını Rahatlatacak bunlar İnanın Hayret Ediyorum..

Küçücük Bir Borcumuz suçumuz kavgamız olduğunda bile Saatlerce Karakolda Bekliyoruz Adliyeye Çıkartılıyoruz Hatta Bazen Hapse Bile Girebiliyoruz 10 Gün Boyunca da oradan çıkartılmıyoruz Ama bu insanlar Adliyeye Bile çıkartılmıyorlar ___ Vallahi Pes Doğrusu Artık Ne Diyelim. Allah Akıl Fikir Versin HEPİMİZZEEE. Yazıklar olsun diyecek bir kelime bulamıyorum bu katilleri birde törenle karşılamadıkları kaldı gerçi onu da meclisteki Yandaşı olan savunan ve yıllarca bu ülkenin vergilerinden maaş alan sözde DTP li vekil müsvetteleri onu da yaptı hani Mehmetçiklerin kanına girenlerdendir bunlar açılım adı altında Türkiye’yi bölme planında başka bir şey değil bu.

Şehitlerin,şehit annelerinin yüzüne nasıl bakacaksınız hani intikamlarını alacaktınız, hani kanları yerde kalmayacaktı,hani son yolculuğuna uğurlarken şehitlerimizi intikamınızı alacağız diye ahd-peymanımız vardı,şehitlerimizin çocuklarının yüzüne nasıl bakacağız..neler oluyor bize Gelenlerin yasalar doğrultusunda teslim alınarak sorgulamalarının ardından cezalarını çekmeleri gerekir.aksi taktirde yapanın yanına kar kalacak bunun sonu da adaletsizliktir.

Hoş bunlardan da adalet beklemek enayilik olur.Gelecekler göreceğiz baş tacı olacaklar.iş vereceğiz, maaş vereceğiz, yeşil kart vereceğiz vereceğizde vereceğiz oh ne ala devlet için kurşun sıkan mı devlete kurşun sıkan mı diye sorsalar tek cevabım olur zaten şuan da da resmen görüyor yaşıyoruz .

SAYGILAR

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari