EĞİTİMCİLER GÖYNÜK TE BULUŞTU

Ocak 28, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

EĞİTİMCİLER GÖYNÜK TE BULUŞTU

Başkan Necati Topaloğlu, ÖSS ve SBS Çalışma kampı için Göynük’te bulunan Çorum, Amasya, Merzifon Uğur Dershaneleri ve Merzifon Bahçeşehir Koleji eğitimcileri ile Kuleli Park Restorantta bir araya geldi.

Eğitimcilerin buluşmasında Başkan Necati Topaloğlu, Göynük Belediye Meclis Üyeleri Semih Top, Bayram Karamanlar, Cumali Akdağ, Hamdi Melek ve Yahya Talih ile Uğur Dershaneleri kurucu üyesi Oğuzhan Yücel, eğitim ve öğretim koordinatörü Mithat Tıraş, kamp sorumlusu Muzaffer Çal ve eğitimciler yer aldı.

220 öğrenci ve 25 öğretmen ile çalışma kampı için Göynük’ü özellikle seçtiklerini belirten eğitim öğretim koordinatörü Mithat Tıraş ‘ Göynük’ün eğitim ve öğretim alanında yapmış olduğu atılımları büyük bir beğeni ile takip ediyorum.

Kamp yeri olarak Göynük’ü seçmemizde eğitim ve öğretime Göynük’te verilen büyük önemin etkisi oldu. Başkan Topaloğlu ve Belediye Meclis Üyelerinin bizleri ağırlamada ki bu sıcak yaklaşımı Göynük’te eğitimciye verilen değeri ifade etmesi açısından son derece anlamlı buluyorum ve kendilerine teşekkür ediyorum.

Yemek esnasında yaptığımız değerlendirmeler neticesinde Göynük’te eğitimin 3-6 anaokulu yaşı seviyesinden üniversite ve hatta sonrasında bile Göynük Belediyesinin destekleri ile planlandığı görmek güzel.

Göynük İlköğretim Okuluna sağlanan imkânlar, lise öğrencilerinin okul servisleri ile Kemer’e taşınması, üniversite hazırlık kursu gerçekten Göynük’ün nüfusunu ve olanaklarını göz önüne aldığımızda büyük bir başarı olarak gözüküyor. Ayrıca Beldede Anadolu Öğretmen Lisesi ve Akdeniz Üniversitesine bağlı olacak Aşçılık Fakültesinin yapılacak olması çok heyecan verici.’ Dedi.

Eğitim emekçileri olan eğitimcileri Göynük’te ağırlamaktan her zaman gurur duyduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, ‘ Göynük’ün takip ve takdir ediliyor olması son derece gurur verici. Eğitim ile anılmak gerçekten çok güzel. Üç şehirde dershane ve kolej gibi önemli eğitim kurumları oluşturmuş meslektaşlarımın tecrübelerinden yararlanma ve eğitimdeki son gelişmeleri değerlendirme imkânı bulduk. Kendilerini yapmış oldukları başarılı çalışmalardan ötürü kutluyorum.’şeklinde görüşlerini bildirdi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari