ENGELLERİ DE YOK, ÖZÜRLERİ DE

Aralık 3, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

ENGELLERİ DE YOK, ÖZÜRLERİ DE

Kimine göre “Sakatlar”, kimine göre “Özürlüler”, kimine göre ise “Engelliler” onlar. Ama kendileri hiçte öyle düşünmüyor. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Kemer’de düzenlenen etkinlikler bu gerçeği bir kez daha ortaya çıkardı.

Kemer Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından düzenlenen törende öğrenciler “Keloğlan” adlı müzikli gösteriyi başarı ile sergilediler.

Yaklaşık 6 ay önce kurulan Kemer Engelliler Derneği tarafından düzenlenen etkinlikler, Dernek Başkanı Feyzullah Büke ve iki engelli çocuğun Atatürk Anıtı’na çelenk koyması ile başladı. Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Turan Anatürk tarafından yapılan günün anlam ve önemini anlatan konuşmanın ardından dernek yönetimi ve protokol Kaymakam Bayramali Köse’yi ziyaret ettiler.

Kemer Düğün Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe ise Kemer protokolü tam kadro katıldı. Yurtdışında bulunan Başkan Mustafa Gül’ü, vekili Hakan Tuncer ve Başkan Yardımcısı Turan Anatürk temsil ederken MHP İlçe Başkanı Kadir Batu da etkinliğin tamamında yer alarak duyarlılığını gösterdi. Salondaki etkinlikte ayrıca; yarışmalarda ödül alan öğrencilere ödülleri verildi.

BASIN SERVİSİ

  • Netinial Internet

Yorumlar

“ENGELLERİ DE YOK, ÖZÜRLERİ DE” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. admin dedi ki:

    Değerli arkadaşım Feyzullah Büke Bey’i böylesine ulvi bir konuda yaptığı çalışmalar dolayısı ile kutluyor, her şeyimizle onların yanında olmak için tüm Kemer’lileri göreve çağırıyorum.

    Hüseyin Soydabaş

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari