FENERBAHÇE’NİN TEKİROVA BELEDİYESPOR İLE MAÇI VAR

Kasım 17, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

FENERBAHÇE’NİN TEKİROVA BELEDİYESPOR İLE MAÇI VAR

Tekirova Belediye Başkanı ve Tekirova Belediyespor Kulübü Onursal  Başkanı Yusuf Üras Fenerbahçe Spor Kulübü yönetim kurulu üyesi iş adamı Ömer Temelli’yi ziyaret etti. Üras ziyaret sonunda Tekirova Belediyespor’un Fenerbahçe Spor Kulübü Paf Takımı ile oynama sözü aldı.

Tekirova Belediyespor’un Türkiye’de 160 takımdan ilk 6 takım arasına girmesinin tarihçesini anlatan Üras  “Tekirova Belediyespor Türkiye’de profesyonel ligde mücadele eden tek  belde takımı. Tekirova Belediyespor’un geldiği noktaya bakınca ne kadar ilerlediği çok net anlaşılıyor. Kendimize büyük takımları örnek alıyoruz ” dedi. Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Temelli’yi  ve tüm Yönetim Kurulu üyelerini Tekirova’ya davet eden Üras Fenerbahçe’yi Tekirova’da görmekten mutluluk duyacaklarını söyledi.

Fenerbahçe Spor Kulübü stat ve sosyal işlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi  Ömer Temelli’de Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras’ın ziyaretinden memnunluk duyduğunu belirterek “ Tekirova gibi bir belde takımının profesyonel ligde mücadele etmesi çok sevindirici. Tekirova Belediyespor’u  Rüştü Saraçoğlu stadını tanıtmak ve  burada misafir etmek istiyoruz. Tekirova Belediyespor gibi bir takımın spor adına desteklenmesi lazım” dedi.

BASIN SERVİSİ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari