FİNANS ŞEFİNİN SOYGUN YALANI

Temmuz 8, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

FİNANS ŞEFİNİN SOYGUN YALANI

Antalya’da bir finans şirketinde şef olarak çalışan Ümit Demir (36), şirkete ait 1500 lirayı pavyonlarda harcayınca düzmece bir soygun planı hazırladı.

El, ayak ve ağzını koli bandıyla bağladıktan sonra çıktığı evinin balkonunda kendisini fark eden bir kişi tarafından kurtarılan Demir, “Ailem tatilde. Akşam eve gelip yattım, sabah uyandığımda her tarafım bantlıydı, hiçbir şey hatırlamıyorum” diye ifade verdi. Gasp Bürosu ve Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri, hırsızlığın yaşandığı dairede inceleme yaptı. Ümit Demir’in polisteki sorgusunda, olayın düzmece olduğu belirlendi. Antalya Emniyeti Gasp Bürosu’nda yarım saat süren sorguda, Ümit Demir’in çalındığını iddia ettiği 1500 lirayı Kaleiçi’ndeki pavyonlarda harcadığı ortaya çıktı. Ümit Demir ifadesinde, “Üzerimde taşıdığım şirkete ait 1500 lirayı Kaleiçi’nde harcadım. Eşim ve çocuğum İzmir’de ailesinin yanında. Parayı yediğimi onların da duymasından korktuğum için böyle bir plan yaptım” diye konuştu.

HÜRRİYET

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari