GÖYNÜK AKÇAABAT SEBATSPOR U MİSAFİR ETTİ

Ocak 8, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

GÖYNÜK AKÇAABAT SEBATSPOR U MİSAFİR ETTİ

2.lig B grubunda liderlik mücadelesi veren, Cumhuriyet ile yaşıt kulübümüz Akçaabat Sebat Spor futbol takımı Mirada Del Mar otelde devre arası hazırlık kampını yapmaktadır.

Belediyemizin Göynük’e kazandırdığı çim sahamızda idmanlarını yapan, Türk futboluna sayısız futbolcular yetiştiren Akçaabat Sebat Spor Kulübü beldemizde 10 gün daha kalacaklar.

Kulüp Menajeri Ali Sivrikaya Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na makamında yaptığı ziyarette misafirperverliğiniz için camiamız adına çok teşekkür ederim, burada bize her konuda yardımcı olmaya çalışan, sizlerle tanışmamıza vesile olan, daha önce kulübümüzde futbol oynamış ve antrenörlük yapmış Engin Yılmaz Hoca’mıza ve Belediye Meclis Üyesi Hamdi Melek’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Göynük’te kaldığımız bu kısa sürede Spora ve sporcuya verdiğiniz desteği ve değeri gördük, bu yoldaki çalışmalarınızı gururla destekliyoruz. Dedi.

Başkan Topaloğlu, sizleri Göynük’te ağırlamaktan ve elimizden geldiği kadarıyla destek olmaktan kıvanç duymaktayız. İlerleyen dönemlerde beldemize daha kompleks spor tesisleri kazandırarak spora ve sporcuya verdiğimiz değeri akçaaaaaaaen layıkıyla ortaya koyacağız. Dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari