GÖYNÜK’TE SÜMER EZGÜ RÜZGARI

Ağustos 18, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

Göynük Belediyesinin bu yıl altıncısını düzenlediği ‘Sünnet Şöleni’

içerisinde gerçekleştirdiği ‘Sümer Ezgü Konseri’ Göynük Halkının büyük ilgisi ile Göynük İlköğretim Okulu Bahçesinde yapıldı.  Bu yıl 37 çocuğun sünnetinin yapıldığı organizasyonda gece Sümer Ezgü ile şenlendi.

Organizasyonda Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can, CHP Kemer İlçe Başkanı Kemal Yüksel ile MHP Kemer İlçe Başkanı Kadir Batu’da hazır bulundular.

Yerel sanatçı Aslıhan konseri ile başlayan gecede Göynük Belediyesince düzenlenen Plaj Voleybolu turnuvasında birinci olan Majesty Mirage Park Otel, ikinci olan Lamer Otel ve üçüncü olan Majesty Kemer Beach Oteline kupaları Belediye Meclis üyesi Bayram Karamanlar tarafından verildi.

Yine slalom yarışlarında Akdeniz Bölgesi Birincisi olan Mehmet Talih’e CHP  Göynük Belde Başkanı Raşit Maniş başarı plaketi verdi. Gecenin ilk yarısında sahne alan Aslıhan’a çiçeğini ise Belediye Meclis Üyesi Top takdim etti. Gecenin yıldızı üstün enerjisi ve sahne performansı ile Sümer Ezgü oldu.

Seslendirdiği birbirinden güzel yöresel türkülerle konsere gelenlere unutulmaz dakikalar yaşatan Sümer Ezgü sempatik ve samimi tavırları ile izleyenlerden tam not aldı.  Sünnet Çocuklarının sahneye davet edilerek konsere konuk olarak katılan belediye ve parti başkan ve yöneticileri tarafından gerçekleştirilen takı töreni ve başkanların sahnede birlikte oyun oynamaları  Göynük Halkınca uzun süre alkışlandı.

Geceye damgasını ise hiç şüphesiz Başkan Necati Topaloğlu ve Sümer Ezgü’nün birlikte oynadıkları zeybek vurdu. İki zeybek ustası uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performans sergilediler.  Gece Başkan Necati Topaloğlu’nun Sümer Ezgü’ye plaket ve çiçek sunumuyla sona erdi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari