GÖYNÜK TEKİ DİL KURSLARI

Aralık 30, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

GÖYNÜK TEKİ DİL KURSLARI

ruscadil1_resizeGöynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Kemer Halk Eğitimi Müdürü Hikmet Aslan, Göynük’te devam eden Dil Kurslarını ziyaret ettiler.

Göynük’te bu yıl büyük ilgi ile karşılanan ve yoğun talebin olduğu dil kurslarını Başkan Topaloğlu ile birlikte ziyaret eden Kemer Halk Eğitimi Müdürü Hikmet Aslan öğrencilere hitaben yaptığı değerlendirmede  “öncelikle eğitim konusunda son derece hassas olan Başkan Topaloğlu’na Göynük’te Müdürlüğümüzce düzenlenen tüm kurslara vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür ediyorum. Her yıl kurslarımıza Göynük’te artan oranlarda talep oluyor. Özellikle kış dönemini kendilerini geliştirmek için fırsat dönemi olarak geliştirmek isteyen Göynük Halkını kutluyorum. Sanıyorum önümüzdeki dönemlerde bu ilgi daha da artacaktır.” Dedi.

Bu yıl beşinci yılına giren Halk eğitim destekli kursların Göynük’te eğitim düzeyini yükselttiğini vurgulayan Başkan Topaloğlu “Göynük’te bu yıl Bilgisayar, Rusça, İngilizce gibi eğitim kurslarının yanında Bıçkı-Nakış Kursu ve Giyim Kursu ile bayanlarımızın kendilerini geliştirebilecekleri, el becerilerini artırabilecekleri artırarak boş vakitlerini olumlu yönde geçirecekleri kurslar düzenlendi. Vatandaşlarımız tüm kurslarımıza büyük ilgi gösterdiler kendilerini kutluyorum. Ayrıca Halk Eğitimi Merkezimize bizlere sağladığı olanaktan ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari