GÖZDEN KAÇAN AYRINTI

Ocak 11, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

GÖZDEN KAÇAN AYRINTI

Hakim Kadir Kayan, Seferberlik Başkanlığı’na ait bilgilerin olduğu odalarda günlerdir arama yapıyor. Suç şüphesi olabileceğini düşündüğü belgeleri kopyalıyor.

Kayan, Genelkurmay Karargahı’ndan çıkıyor. Bir süre sonra Kayan’ı takip ettiği iddiası ile beyaz bir araç durduruluyor. Terörle Mücadele Şubesi polislerinin durdurduğu araçtan iki asker çıkıyor. Askerler Kayan’ı takip etmediklerini, bir yanlış anlama olduğunu, başka bir nedenle oradan geçtiklerini söylüyorlar.

Olayın bir komplo mu olduğu yoksa gerçekten bir takip mi yapıldığı şu an net değil. Ama takip iddiasında dikkat çeken bir ayrıntı var.

Takip iddiası nedeniyle arabayı durduran polislerle beraber görüntü alan bir kamera var. Kamera Cihan Haber Ajansı’na ait. Olay ile ilgili tek görüntüler de Cihan Haber Ajansı tarafından çekildi.

Geçtiğimiz günlerde de emniyet içinde cemaatleşmeyi eleştiren AKP Elazığ milletvekili Feyzi İşbaşaran’ın otomobili polisler tarafından durdurulmuş ve İşbaşaran ile polisler arasında yaşanan atışma basına yansımıştı. Polisler arasından çekim yapan kamera yine Cihan Haber Ajansı’na ait çıkmıştı. İşbaşaran ise bu çekim ile kendisine komplo yapıldığını iddia etmişti.

Kısa süre içinde polislerin müdahil olduğu ve yaşayanların komplo olduğunu iddia ettiği bu iki olayda da Cihan Haber Ajansı muhabirlerinin polisler kadar hızlı olması dikkat çekiyor.

Ankara’da kimsenin haberi olmadan gerçekleşen polis operasyonunu bir tek cemaatin ajansı ölümsüzleştiriyor. Sahi, Cihan Haber Ajansı muhabirleri bunu nasıl beceriyor?

Odatv.com

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari