HAK MI; HAKKI MI? TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SORUNU KÜRT SORUNUDUR

Ekim 7, 2009 tarihinde tarafından  
OKUYUCU YAZARSA kategorisinde yayımlanmıştır.

HAK MI; HAKKI MI? TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SORUNU KÜRT SORUNUDUR

Ben Türkoğlu Türk olarak kendi ülkemde azınlık muamelesi görürken, benim köyüme daha 12 sene önce elektrik gelmişken, askerde bu vatan için kolumu bacağımı ardımda bırakıp gelirken, halkım çöpten ekmek toplarken Türkiye’nin en büyük sorunu KÜRT SORUNUDUR, ACILIMDIR, her derdimizi hallettik bir bu sorunumuz kaldı.

Düğünlerinde geline 70 kilo altın takı takan ve çalgıcılara torba torba eroin parası Amerikan doları saçan, dağda bir zamanlar terörist iken şimdilerde mecliste oturan, ülkemin gençlerini çocuklarını eroinle, hapla, esrarla zehirleyen, bir gurup İsrail uşağı zavallının haklarını savunmalıyız, Bir ülkeye 10 sene (Özal) cumhurbaşkanı olmuş bir kesimin daha nasıl bir hakki kaldıysa?

Rahatlık battı, hakkı hakkı diye diye bir gün PALA HAKKI yi alacaksınız ve açılım neymiş anlayacaksınız, bu açılımcı hakkını savunanları sevin ve onlara şefkat gösterin, zamanla ilginiz ve şefkatiniz ile açılım dertlerinin kalmadığını göreceksiniz, kendiliğinden açılacaklar, bizler Türkoğlu Türk olarak gebersek de sorun değil, yeter ki İsrail’in projeleri adım adım ilerlesin.

Üslubum gereği herkesten özür dilemem gerekir, ama dilemiyorum ve dilemeyeceğimde Türkiye’nin sözde ulusal kanallarından  günde 3 4 saat açılım saçılım gibi alçaklıklarla milletime, bana hakaret edilirken küfür edilirken, edep ahlak kuralları ayaklar altına alınırken bunları yapanlara saygılı davranmak beni saygıdan tiksindirecektir.

Hainliklilerine isim bulamayan AÇILIM sahtekarlarına başka bir üslupta hitap etmek elimde değil.
İlla ki bir şeyler açacaksanız, ilk önce halkın ağzını açın. PROTESTOLARDA, ELEŞTİRİLERDE KORUMALARINIZLA VATANDAŞIN AGZINI KAPARKEN 4 – 5 TANE İSRAİL KÖPEĞİNİN DEMOKRATİK AÇILIMI DERDİNE DÜŞTÜNÜZ KI O KÖPEKLER ASLA KÜRTLERİN TEMSİLCİSİ OLAMAZ.

ONLARIN DA SİZLERİN DE YULARININ KİMLERIN ELİNDE OLDUĞUNU CÜMLE ÂLEM BİLİYOR.

KÜRTLERI SEVİYORSAN İLK ÖNCE AĞALIK DÜZENİNİ KALDIR, 3 – 5 TANE AĞANIN YAKASINA SARIL VE TOPRAKLARINI ASIL SAHİPLERINE DAĞIT.

AMA SİZİN NİYETİNİZ KÜRTLERIN REFAHI DEĞİL. İSRAİL’İN BOP HİZMETKÂRLARISINIZ.

HAKKINIZDA CIKAN “MUSANIN COCUKLARI” İSİMLİ KİTABIN BİR FANTAZİ ÜRÜNÜ OLMADIĞINI HERGÜN DAHA NET ANLIYORUZ.

ECEVİT’İN KARISI YAHUDI OLDUGU HALDE SİZİN KADAR İSRAİL UŞAKLIGI YAPMADI.

GELELİM SANA SEÇMENNNN.

HER SEÇİM VAKTİ 50 SENEDIR BELLI BASLI 3 – 5 PARTİNİN 3 – 5 LİDERİNİN KUCAĞINA OTURMAKTAN BIKMADIN. AYNI YAHUDİ DEĞNEĞİYLE AYNI DAYAĞI YEMEYE DOYAMADIN.

BİR KOYUN EDASIYLA HER SEFERİNDE AYNI TUZAKLARA DÜŞTÜN, ÜSTELİK SUSTUN.

BIR MAİL İLE DAHİ OLSA YETKİLİ KURUMLARA HOSNUTSUZLUĞUNU DİLE GETİRMEDİN:

SEN SECMEN!  SANMA Kİ SEN MASUMSUN. YILLARDIR VERDİĞİN OYLARLA BUNCA ŞEHİDİN KANI SENİNDE ELİNE BULAŞTI.

BELKİDE BUGUN HALK OLARAK 7 DEN 70 E BUNUN BEDELİNİ ÖDÜYORUZ!

DAMGALI VATANDAŞLIĞI,  3 – 5 SENEDE BİR YAPILAN SEÇİMLERDE PARMAĞINA SÜRÜLEN MÜREKKEPTEN BELLİ OLAN BİR TOPLUMUN İNSAN GİBİ YONETİLMEYE HAKKI YOKTUR.

VE TOPLUMLAR HAK ETTİĞİ ŞEKİLDE YÖNETİLİR… EGEMENLIK KAYITSIZ SARTSIZ MİLLETİNSE, GÜNÜMÜZDE Kİ REZİLLİĞİN FATURASIDA İLK ÖNCE MİLLETE AİTTİR:

İSTER BU GERÇEĞİ KABUL EDER KENDİNE BİR TOKAT ATAR DİRİLİRSİN, İSTERSEN DE HER AKŞAM SİYONİZMİN SESİ SOLUĞU OLMUS MEDYANIN, TÜRKİYE’DEKİ REZALETLERİNİ AĞIZLARINDAN SALYALAR AKARAK ZEVKLE ANLATAN  EKRANLARINA,  KAFANI SOKAR UYUMAYA DEVAM EDERSİN.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari