HALK EĞİTİMİ BİLGİSAYAR KURSU BAŞLADI

Ekim 20, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

HALK EĞİTİMİ BİLGİSAYAR KURSU BAŞLADI

Göynük Belediyesinin her yıl Halk Eğitim Müdürlüğü ile birlikte kış döneminde organize ettiği kurslardan ilk olarak Bilgisayar Kursu Göynük İlköğretim Okulunda başladı.

Bu yıl beşinci yılına giren Halk Eğitim destekli kurslara Göynük Halkı her yıl artan oranlarla ilgi gösteriyor. Bu yıl da yoğun ilgi gören kursların ilk ayağı Bilgisayar Kursu İlköğretim Okulu Bilgisayar Laboratuarında start aldı.

Belediyenin özellikle kış döneminde halk eğitim müdürlüğü ile birlikte düzenlediği bu kursları son derece olumlu bulduklarını belirten kursiyerler adına bir açıklama yapan Rafet Yılmaz;

“Göynük’te çok hareketli geçen yaz döneminin ardından kış dönemi oldukça sakin geçiyor. Bu dönemin bir eğitim dönemi olarak değerlendirerek kendimizi geliştirmemize olanak sunduğu için Göynük Belediyesine ve Halk Eğitim Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz. Göynüklü bir vatandaş olarak bu fırsat dönemini hem bilgisayar kursu hem de Rusça dil kursu olarak değerlendireceğim için kendimi şanslı hissediyorum”

Dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari