HALK EĞİTİMİ KURSLARINA BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN ZİYARET

Ocak 8, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

HALK EĞİTİMİ KURSLARINA BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN ZİYARET

Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Kemer Halk Eğitimi Müdürü Hikmet Aslan Göynük’te devam eden kursları ziyaret ettiler.

Geçtiğimiz günlerde kendisini makamında ziyaret eden kursiyerlere verdiği iade i ziyaret sözünü Kemer Halk Eğitimi Müdürü Hikmet Aslan ile tutan Başkan Topaloğlu’nun ziyaretinde ilk durak ikinci kademe Okuma-Yazma kursu oldu.

Geçtiğimiz yıl büyük bir başarı ile ilk kademesi açılan ve Fatma Işık Yücel’in fahri olarak sorumluluğunu üstlenerek neticelendirdiği kursun ikinci kademesi de Işık Öğretmenin fahri sorumluluğunda başladı.

Başkan Topaloğlu, ‘ Sizleri böyle görünce kutsal mesleğim adına gurur duydum. Bu atmosferi tekrar teneffüs edebilmek bana büyük mutluluk verdi. Işık Öğretmenimi almış olduğu üstün sorumluluk anlayışından dolayı kutluyor, tüm Göynük Halkı adına teşekkür ediyorum’ dedi

Göynük Belediyesinin Halk Eğitimi kursları için tahsis ettiği eski Belediye binasında devam eden kurslarda ikinci durak
Giyim Kursu ve Bıçkı- Nakış kursu oldu. Eski makam odasında açılan Giyim Kursu ve Meclis Toplantı salonunda ki Bıçkı-Nakış kursunda bayanların yaptığı çalışmaları ilgiyle izleyen Başkan Topaloğlu’na kursiyerler, kendilerine bu
olanağı sağlamalarından ötürü teşekkür ettiler.

Kursiyerlerin taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkatle dinleyen Başkan Topaloğlu ‘ öncelikle siz bayanlarımıza kendinizi geliştirici faaliyetleri gündeme getirdiğiniz için sonra da Halk Eğitimi Müdürümüz Hikmet Aslan’a verdiği destek için teşekkür ediyorum. Biz belediye olarak görevimizi yapıyoruz. Asıl büyük başarı siz bayanlarımızın fedakâr çalışmaları neticesinde bir araya gelerek bu güzel tabloyu yaratmanızdadır.

Bu tabloda emeği olan değerli öğretmenlerimiz Ayşe Erçelik ve Ümmü  Aktaş’a çok teşekkür ediyorum. Kurslara devam ettiğiniz odalar bir dönemin yönetim kadrolarının bulunduğu odalar. Bu odalara sizler çok yakışıyorsunuz. Sizlerin siyasette de etkin olarak yer almasının siyasetteki kaliteyi artıracağına olan inancımla canı gönülden istiyorum ve destekliyorum.  Bu yıl Göynük’te Halk Eğitim Merkezi ile birlikte düzenlediğimiz Bilgisayar, Rusça, İngilizce, Okuma-Yazma, Bıçkı-Nakış ve Giyim kurslarına 200 civarında vatandaşımızın devam etmesi bizleri gururlandırdı.

Bu Göynüklü’nün eğitime verdiği önemi göstermektedir. phpThumb.php.Bu ay içerisinde başlangıcını  vereceğimiz iki dev eğitim kurumu ile Göynük’te eğitim doruk yapacaktır.’ Dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari