HER YERDE KAR, KEMER’DE BAHAR

Ocak 22, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

HER YERDE KAR, KEMER’DE BAHAR

Ülkemizin  en gözde tatil beldelerinden birisi olan Kemer’de güneşli hava turistleri sahile döktü. Kış aylarında tatillerini Kemer olarak belirleyen turistler, güzel havanın keyfini kumsalda çıkardılar. Türkiye’nin dört bir yanı soğuk hava kar yağışı ile boğuşurken, Kemer sahillerinde ise bahar havasının tadı yaşandı. Güneşli havanın keyfini çıkaran yabancı turistler, ülkelerinde yaşanan soğuk havanın haberlerini aldıklarını ancak bu mevsimde dahi Kemer’in keyfinin bir başka olduğunu söylediler.

Hollanda’dan Türkiye’ye gelen ve kış aylarında tatillerini Türkiye’de geçirdiklerini söyleyen Van der Werff çifti ise, bu yıl tatillerinin yerini Kemer olarak seçtiklerini belirtirlerken, güneşli havanın da keyfinin çıkardıklarını söylediler. Jan ve Hanny Van der Werff  çifti yaptıkları açıklamalarda, “Kemer’de olmaktan ve burada tatil yapıp dinlenmekten çok mutluyuz. Kemer çok güzel, hava da çok  güzel. Şu anda ülkemizde soğuk hava şartları var, kar ve yağmur yağıyor. Biz ise deniz kenarında Kemer’de güneşli havanın tadını çıkarıyoruz. Daha önce Türkiye’ye tatil için geldik. Bodrum, Marmaris, Alanya gibi yerlere geldik. İlk defa Kemer’e geldik ve Kemer’i çok sevdik.”dediler.

Halil ÖNCÜ-KEMER

  • Netinial Internet

Yorumlar

“HER YERDE KAR, KEMER’DE BAHAR” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. aks dedi ki:

    Kemer’i tabii ki seveceksiniz. Sizin seveceğiniz şeyler hep bizde. Gelin. Gelin görün her yeri, Her şeyi. Ama kimseyle konuşmaya kalkmayın. Rehberlik istemeyin. Ayıbımız ortaya çıkar. Çünkü biz ne tarihimizi, ne de mitolojimizi biliyoruz. Çünkü BİZDE KÜRTÇE BOL, YABANCI DİL NİZANİ.

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari