HİZMET ÜRET

Ocak 2, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

HİZMET ÜRET

AKP İl Başkanı Hüseyin Samani Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı eleştirdi

Hüseyin Samani, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın hükümet ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki beyanatları üzerine açıklama yaptı. Samani, “Antalya halkı Akaydın’dan ideolojik nutuklar değil, hizmet bekliyor” dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın’ın vaatlerini yerine getiremediği için gündem değiştirme amaçlı ve siyasi polemik oluşturacak beyanlarda bulunduğunu ifade eden Samani, “Tabi ki, gerçekleştiremeyeceğin vaatlerde bulursan (100.000 Kişiye İş, Bedava Elektrik vb.),  daha önce yapılan ve açılan tesisleri yeni yapılmış gibi göstererek yeniden açmaya kalkışırsan, elbette güvenilirliğini kaybedersin.

Beceriksizliklerini örtbas etmek için polemik üretirken, devletin kurumlarını tahkir, halkı tahrik edici açıklamalardan kaçınmalısın. Çünkü, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı’sın. Antalya halkı senden ideolojik nutuklar değil, hizmet bekliyor. Bir belediye başkanı olarak seçim öncesi verdiğin sözleri yerine getirmeni bekliyor” dedi.

Samani sözlerini şöyle sürdürdü: “Bir belediye başkanı, partisinin toplantısında belediye hizmetlerini anlatması gerekirken, maalesef anlatabileceği bir hizmeti olmadığı için, siyasi polemik oluşturmaya çalışıyor. Devletin kurumlarını güvensiz ve küçük düşürücü açıklamalar yapıyor, halkı ve üniversiteleri tahrik etmeye çalışıyor.

Üniversiteler bilim yuvalarıdır. Zira; anne babalar çocuklarını ideolojik çatışma içerisine girsin diye üniversiteye göndermiyorlar. Sanırım Akaydın, kendisini halen Üniversiteler Arası Kurul (ÜAK) Başkanı olarak görüyor, Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu unutuyor. Akaydın bu polemiklerle uğraşmak yerine vaatlerini yerine getirip, hizmet üretsin. Çünkü 4 yıl daha var. 4 yıl, bu tür polemikler ve çatışmaya sevkedecek konuşmalarla geçmez.”

SEKİZ SAYFA

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari