HÜZÜNLENDİREN BİR HIRSIZLIK HİKAYESİ

Ağustos 28, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

HÜZÜNLENDİREN BİR HIRSIZLIK HİKAYESİ

Çocuk Esirgeme Kurumu yuvasından kaçan 15 yaşındaki kız, hırsızlık için bir eve girince yakalandı. Çocuk hırsızın çaldığı eşyalar arasında oyuncak bir bez bebek çıktı.

ADANA’da, önceki gece iki katlı bir evin tuvalet penceresinden içeri giren bir kişi içerde gezinirken, karşı balkonda olayı görenler polise, Yalova’da olduğunu bildikleri komşularının evinde hırsız olduğu ihbarı yaptılar.

Olay yerine gelen polis, evin arka bahçesinde saklanan 15 yaşındaki G.A. adlı kızı yakaladı. Kızın yaşının küçük olması nedeniyle evde başka suç ortağı da olabileceğini düşünen polis, çilingir çağırıp evin kapısını açtırdı. Kimse bulunamayınca kapı yeniden kilitlendi.

Evin etrafını gezerek inceleyen polis, G.A.’nın evden çaldığı bir oyuncak bez bebek, saç kurutma makinesi ve otomobil teybi buldu.

Bağlar Polis Merkezi’ne götürülen, ardından Çocuk Şubesi’ne teslim edilen G.A.’nın yaklaşık 3 yıl önce Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Çocuk Yuvası’na yerleştirildiği, devlet korumasında olan kızın, sık sık yurttan kaçtığı öğrenildi. G.A. ile ilgili soruşturma sürüyor.

HÜRRİYET

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari