KANEPE KÂZIM ANTALYA’DA ÇEKİLECEK

Ocak 27, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KANEPE KÂZIM ANTALYA’DA ÇEKİLECEK

Amacımız Sinemaya yeni yetenekler kazandırmak

KANAPE KAZIM Filminin yapımcısı Metin Yücel filmin kadrosundaki 3 oyuncusuyla birlikte Antalya’ ya geldi.

Havaalanında açıklama yapan filmin yapımcısı Metin Yücel Antalya’ya çekimlerin yapılacağı mekânları tespit etmek ve filmde oynayacak olan Antalya’daki oyuncuları kesinleştirmek için geldiklerini söyledi.

Kanepe Kazım filminde oynaması kesinleşen oyunculardan Tuğçe Bozkurt, Ebru Şahinler ve Kadir Kuvvetli ile İstanbul’dan gelen Metin Yücel Kanepe Kazım filmi ile ilgili basında çıkan haberlerle ilgili olarak şunları söyledi.

Kanepe Kazım filminin başarılı olacağından ve sinemaseverler ve eleştirmenler tarafından beğenileceğinden emin olduklarını, Recep İvedik dâhil hiçbir filmle yarışta olmadıklarını bu yarışta tek rakiplerinin kendileri olacağını ve taklit eden değil aksine taklit edilecek bir film yapacaklarını söyledi.

Şubat ayında filmin fragman çekimlerinin Antalya’da yapılacağını söyleyen filmin yapımcısı Metin Yücel, çekilecek olan fragman izlendikten sonra neden bu kadar iddialı olduklarının anlaşılacağını söyleyerek bu filmimizde Türkiye gelecek vaat eden oyuncularımızla tanışacak ve Türk sinemasına yepyeni yüzleri ve yeni yetenekleri kazandıracağız dedi.

Çok iyi bir ekiple çalıştıklarını söyleyen Yücel, özveri ve inanç dolu oyuncularımla zoru başaracak ve hafızalardan kolay silinmeyecek bir film yapacağız dedi.

Metin Yücel Kanepe Kazım Filmini diğer filmlerden ayıran diğer bir unsurunda filmin oyuncu kadrosunun çok geniş olması, filmin tek bir kişi etrafında değil birçok oyuncu etrafında döneceğini söyledi. Filmin yapımcısı Metin Yücel oyuncularının içinde en çok güvendiği ve patlama yapacak isimlerin başında Ümit Yalaza, Tanya Agustova, Umut Orkun Eskibatman, Buket Yürük, Olcay Karaselvi, Anıl Güven ve Elif Tokgöz’ ün geldiğini bu filmden sonra tüm Türkiye’nin bu isimleri konuşacağını söyledi.

Havaalanından sonra bir araçla filmin bazı sahnelerinin çekileceği ve konaklayacakları Konyaaltındaki Kristal Beach Otele geçen Metin Yücel ve oyuncuları burada Kristal Beach Otelin sahibi Cahit Kuş karşıladı. Otel sahibi Murat Kuş böylesine iddialı bir filmin yapımcısı ve oyuncularına ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını, filmin başarısı için otelin ve personelin üzerine düşen her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyledi.

  • Netinial Internet

Yorumlar

“KANEPE KÂZIM ANTALYA’DA ÇEKİLECEK” adlı makaleye 3 yorum yapilmis
  1. Anonim dedi ki:

    Tüm EKİPE VE TÜM ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYOR FİLMİN VİZYONDA SEYİRCİLERLE BULUŞMASINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ TUĞÇE KUTLARIM SENİ HEPİNİZE BAŞARILAR ÇOK SEVİNDİMMM

  2. mevlüt alas dedi ki:

    canım arkadaşım ebru senin adına çok sevindim başarılarının devamını dilerim sana ulaşamıyorum tüm arkadaşlarına slm başarılar GÜLDANE

  3. eren polat dedi ki:

    İnşallah. Yusuf Kenan Beyin Bütün Etkınliklerine Katılmışızdır Başarılı Oldugunu İnandıgımız İçin Kanepe Kazımdada Aynı Başarıyı Görmek İstiyoruz..

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari