KEMER’DE 2010 MAVİ BAYRAK BAŞVURU TOPLANTISI

Ocak 15, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER’DE 2010 MAVİ BAYRAK BAŞVURU TOPLANTISI

Türkiye’nin en fazla mavi bayrağını sahillerinde dalgalandıran Kemer’de, 2010 yılı Mavi Bayrak başvurusunda bulunan tesis ve plaj sorumluları Kemer Belediyesi Meclis Odasında bir araya geldi.

Mavi Bayrak İl Koordinatörü Lokman Atasoy ve Kemer Yerel Mavi Bayrak Sorumlusu Hasan Canlı’nın başkanlık ettikleri toplantıya Kemer’de bulunan tüm mavi bayraklı plaj ve tesis yetkilileri katıldı. 2010 Mavi Bayrak başvuru formlarının dağıtılıp doldurulduğu toplantıda,  yeni eklenen Mavi Bayrak kriterleri üzerinde duruldu ve 2009 yılının değerlendirmesi yapıldı.

Toplantıyla ilgili olarak değerlendirmede bulunan İl Koordinatörü Lokman Atasoy, “ Antalya olarak Türkiye genelindeki tüm plaj ve marinaların yarısından fazlasına sahibiz ve bunların da büyük çoğunluğu Kemer’de bulunmaktadır.  Bölgemizde mavi bayraklı plaj ve tesislerin sayısı yıldan yıla artıyor. Buda bizler için sevindirici bir durum.  Kemer Belediyesi ile birlikte organize ettiğimiz bu toplantıda Kemer’in mavi bayraklarının 2010 yılında da plajlarda dalgalanması için tesislerin sorumluları ile birlikte başvuru formlarını hazırladık ve mavi bayrak ile ilgili kriterleri görüştük.  “ şeklinde konuştu.

Toplantıyı ziyaret edip tüm mavi bayrak ekibine başarılar dileyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; “ Mavi bayrak, plajlarımız ve çevremiz için önemli bir değerdir. Sahillerimizin temizliğinin ve güzelliğinin tescili olan Mavi Bayrak’ı almak ne kadar önemli ise onu korumanın daha da önemli olduğunu düşünüyoruz ve Belediye olarak denizimizin temizliğine ve mavi bayrak ile ilgili konulara gerekli titizliği gösteriyoruz.’’ Dedi.

Kemer Belediyesi Basın Servisi

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari