KEMER’DE DOLU DİZGİN BİR GÜN

Kasım 22, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER’DE DOLU DİZGİN BİR GÜN

Kemer bölgesinde büyük ilgi gören Akdeniz Enduro Şampiyonası’nın 5’inci ayak yarışı Kemer Kuzdere Parkuru’nda yapıldı.

Burak tamamlayamadı

2009 TMF yarış takviminde yer alan Akdeniz Enduro Şampiyonası’nın 5. Ayak yarışı, Kemer’in Kuzdere Mahallesi’nde Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından hazırlanan yarış pistinde gerçekleşti.

Sabahın erken saatlerinden itibaren yarış bölgesini dolduran vatandaşların ilgiyle izlediği yarışlarda, Şampiyon Sporcu Burak Özdemir geçirdiği küçük bir kaza sonrası 2. turda yarış dışı kaldı.

Kupaları protokol verdi

Genel Kategoride, ,aynı zamanda E2A Kategorisi’ni de birincilikle bitiren Mehmet Özdemir birincilik kürsüsüne çıktı. Aynı kategoride ikinciliği E1C ‘nin de birincisi olan Erkan Demir, üçüncülüğü ise E2A’nın ikincisi Kunter Kuşçu kazandı.

Sporculara ödüllerini Kemer kaymakamı Bayramali Köse, Belediye Başkanı Mustafa Gül, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Fikret Görmüş ve bu organizasyonu izlemek amacıyla Kemer’de bulunan Dünya Motosiklet Sporları Federasyonu Enduro Komisyon Başkan Yardımcısı Haynrich Smith verdi.

KEMK Başkanı Semih Özdemir’de Kaymakam Köse ve Başkan Gül’e Enduro sporuna verdiği desteklerden dolayı birer teşekkür plaketi verdi.

Başkan Gül’den moral turu

Sıralama turlarında motora binip tur atarak yarışmacılara moral desteği veren Kemer Belediye Başkanı  Mustafa Gül, Enduro sporunda artık sadece ulusal değil, uluslararası başarılar alındığını belirterek, “Başarıyı her zaman destekliyoruz. Bu spora gönül veren arkadaşlarımıza güveniyoruz. Coğrafi durumu adrenalin sporları için son derece elverişli olan ilçemizin bu özelliğini değerlendiriyoruz. İnanıyorum ki yakın tarihte Kemer Enduro Takımı dünyanın sayılı takımları arasına girecektir” dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari